24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska wygrała Taekwondo Open przez hiszpańską drużynę po dodaniu 17 medali

Czas na naukę: <1 Minuta

Hiszpańskie taekwondo nie mogło lepiej rozpocząć nowego cyklu zawodów Po zwycięstwie w drużynach i zdobyciu 17 medali na G1 Open w Polsce, Zagrał w Warszawie w ten weekend

W pierwszym od ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio hiszpańskie tournee po Polsce, na które składają się ośrodki wyczynowe i stypendia przyznawane kadrze narodowej, ujawniło doskonałą pozycję konkurencyjną, która dominuje niemal wszędzie w jednej z najcenniejszych imprez. w kalendarzu.

Hiszpańskiej delegacji przewodniczyła Adriana Cerezo, najnowsza wicemistrzyni olimpijska i aktualna mistrzyni Europy, która otrząsnęła się z rozczarowania ostatnimi mistrzostwami Europy do lat 21 i wygrała konkurs w swojej kategorii (-49 kg) na najwyższym poziomie. Laura Rodriguez z Madrytu (-53), Hugo Arillo (-58), John Zorgera (-63), olimpijczyk Xavi Perez (-68), Daniel Rose (-87) i Ivan również wspięli się na szczyt stawki. Garcia (+87).

Marcos Caballero (-68 kg), Danny Cusada (-74) i Alma Perez (-53) wywalczyli srebrny medal o krok od zwycięstwa. Olimpijczyk hiszpańskiej drużyny Adrian Vicente (-58), Adrian del Rio (-63), Raman Ruiz (-74), Andrew Perez (-87), Arlet Artis (dzięki za brązowy medal) -57), Jon Magdalena (- 62) I Miriam Garcia (-62).

Po zwycięstwie w Polsce Hiszpanie szykują walizki do wyjazdu do Turcji zamiast przez Hiszpanię, gdzie w przyszły weekend rozegrają Puchar Prezydenta, kolejny wymagający start do hiszpańskich walk taekwondo i zwycięstw odniesionych w Warszawie.

Źródło: COE
READ  Polska otwiera drzwi sąsiadom | Międzynarodowy