27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska wygrała Międzynarodówkę do lat 17 w La Nucia

Polska pokonała wczoraj Szwecję 5:2 w trzecim i ostatnim „Międzynarodowym Turnieju La Nucía U17”, który odbył się na nowym stadionie Centrum Piłkarskiego La Nucía. To się udało Polska zdobędzie tytuł mistrza tego międzynarodowego turnieju piłki nożnej do lat 17 w La NuciaW trzech meczach bez porażki, z trzema zwycięstwami.

Trzeciego dnia Norwegia nie dała Belgii szans z wynikiem 4:0. Dzięki temu zwycięstwu norweska drużyna zajęła drugie miejsce z dorobkiem 6 punktów. Międzynarodowy czworobok złożony z 17 meczów (Polska, Belgia, Szwecja i Norwegia) odbył się od 5 do 9 lutego na nowych obiektach. „Centrum piłkarskie La Nucia„, On Stadion Olimpijski Camilo Cano i działów Hotelu Melia Villathana w Benidormie.

Impreza okazała się sukcesem organizacyjnym i rekrutacyjnym, ponieważ była w stanie przyciągnąć uwagę największych europejskich klubów, które wyruszyły w poszukiwaniu talentów z najlepszą przyszłością na kontynencie.. Dziesiątki skautów i reprezentantów było na arenie podczas wszystkich meczów.

„Międzynarodowy Turniej La Nucia U17” „La Nucía, miasto sportu” i wprowadziła biegi domowe na pierwszy poziom piłki nożnej do lat 17 w regionie. Zorganizowana impreza sportowa Zakaz piłki nożnej w Norwegii, Centrum piłkarskie MarbellaEscape Travel i ratusz w La Nucia.

Premier Centrum Piłkarskiego La Nucia

Mecz ten uznawany jest za oficjalną premierę nowych piłkarskich rozgrywek stadionowych „La Nucia Football Center”. Ostatnia część połączona w tym Ciutat Esportiva Camilo Cano 2023.

Polska: Mistrz

Reprezentacja Polski została mistrzem La Nucia Under-17 International po niepokonaniu we wszystkich trzech meczach.. Trzydniowe zmagania znalazły odzwierciedlenie w następujących wynikach:

Pierwszy dzień roboczy. 5 lutego 2023. Norwegia 2 vs Polska 3 i Szwecja 3 vs Belgia 0

Drugi dzień. 7 lutego 2023. Norwegia 2 vs Szwecja 1 i Polska 5 vs Belgia 0

Dzień trzeci. 9 lutego 2023. Szwecja 2 vs Polska 5 i Belgia 0 vs Norwegia 4

Po trzech intensywnych dniach klasyfikacja końcowa zawodów „La Nucia International Competition U17” przedstawia się następująco: I Polska 9 Punkty +9 GT, 2. Norwegia 6 punktów +6 GT, 3. Szwecja 3 punkty – 2GD i 4. Belgia 0 punktów – 12 GT

READ  Polska potępia Brukselę za ukraińskie zboże