27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska stara się przekonać odporność na szczepionki nowymi przepisami

Nowe ograniczenia dotyczące miejsc publicznych w Polsce weszły w życie w tym tygodniu dla osób, które nie zostały zaszczepione pełnym harmonogramem.

Kiedy Kraj Europy Wschodniej stoi w obliczu czwartej fali choroby rządowejObywatele zauważyli dobre wyniki leku za jego skuteczność.

Dowody na to znajdują odzwierciedlenie w statystykach: 90% ofiar i 95% przyjętych do szpitala nie było zaszczepionych. Do tej pory ponad 54% populacji zostało zaszczepionych w dwóch dawkach.

„Przeżywamy szczyt szczepień na trzecią i pierwszą dawkę. To bardzo wolny dzień, a dziś mamy ponad 500 osób” – powiedział dr Zakub Krobski.

Ale mimo to Protestujący idą przeciwko szczepionkom, Kontrole i wiele innych zaprzeczają istnieniu wirusa koronowego. Tłumy protestują przed polskim parlamentem.

– To jest segregacja zdrowotna, czyli dyskryminacja z powodu segregacji. Rząd uznał, że pociąga pracodawców do odpowiedzialności i nakłada na nich obowiązek przestrzegania tego nowego rasizmu – tłumaczy Grzegorz Braun, lider Federacji Partii Politycznych.

Przeciwnicy sprzeciwiają się pomysłowi bycia zmuszonym do przedstawienia zaświadczenia o szczepieniach.

„Obecnie ma zostać wdrożona organizacja, która wyprowadziła miliony ludzi na ulice w Austrii, Kanadzie i Australii. Połowa Polaków nie jest zaszczepiona, ponieważ postrzega to jako niebezpieczny eksperyment i są do tego zmuszeni, więc postrzegają to jako pogwałcenie podstawowych praw człowieka” – przekonuje Justina Socha, powstrzymując kolejną szczepionkę ruchu niechcianych reakcji.

Według statystyk osoby zaszczepione są mniej narażone na zarażenie lub poważne zachorowanie. Lekarze tacy jak Paweł Grzesiowski uważają, że sceptyków można przekonać, ale zrobiono za mało.

„W Polsce jest jeszcze wiele do zrobienia z tymi niepewnymi osobami. Nie możemy dotrzeć do tych, którzy są przeciw szczepieniu, ale moim zdaniem zaszczepi się 10% Polaków, jeśli je dostaniemy” – Kreżowski, pediatra i ekspert Rady Polskiej, podkreśla walkę z Kovitem.

READ  Argentyna pokona Grecję i zakwalifikuje się z Polską

„Tymczasem Chiny zgłosiły pierwszą epidemię z nowym wariantem koronawirusa, Omigron. Według różnych źródeł ofiarą jest obywatel Polski z Warszawy. Jednak Polska do tej pory nie wykryła żadnych przypadków tej mutacji w kraju” – powiedziała Magdalena Sodonik, dziennikarka z Warszawy.