29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska Rzeczy w pamięci podręcznej Matty w Inglederze

Matthew Stuart Cash (Slow, 7.07.1997) „Zmęczony” i „zmienione strony” podczas oczekiwania na telefon z Wielkiej Brytanii. Rywalizacja o „2” z „Trzech Lwów” jest brutalna (Alexander-Arnold, Reese James, Kyle Walker, Kieran Tripper, Van-Pisa…) i Prawy obrońca Aston Villa… przyjął zaproszenie z Polski !!!

Jego mama i dziadkowie są Polakami

Interes Polski nie jest nowy. Śledzą go od 2019 roku, kiedy grał w mistrzostwach z Nottingham Forest. Również matka „Matty’ego”, jak ją nazywali, ma polskie korzenie. „Moja babcia i dziadek urodzili się w Polsce, a nawet moja mama biegle włada językiem. Mamy kontakty z federacją i o tym muszę pamiętać. Dobrze mieć tę opcję ”- piłkarz przyznał się do„ Sky ”rok temu.

Jego konkretna „przysięga flagowa” na Euro 2020 nie nadeszła we właściwym czasie. Teraz natomiast ma już paszport, a Palo Sosa zaprosił go na mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze z Andorą i Węgrami. CPolska, która jest druga w grupie I z 17 punktami, przez pozostałe dwa dni zagra „bezpośredni bilet” do Anglii (20).

Pieniądze, to Strzelił jednego gola i trzy asysty w 39 meczach, w których grał od czasu przybycia do Aston Villi za 15 milionów மில்லியன் w 2020 roku. Gotowy na swój pierwszy występ z Robertem Lewandowskim.

Jestem gotowa i bardzo podekscytowana. Gra dla Polski byłaby prawdziwą dumą. Mogę wnieść ciekawość i 100% zaangażowania. To moja gra

Matty Cash

„Jestem gotowy i bardzo podekscytowany. Robiliśmy papierkową robotę i miałem okazję poznać trenera. Gra dla Polski byłaby prawdziwą dumą. Widziałem wiele meczów reprezentacji narodowej. Fani są bardzo podekscytowani. Mogę wnieść ciekawość i 100% zaangażowania. To moja gra ”- przyznał w wywiadzie miesiąc temu.

READ  UE wzywa Europejski Trybunał Sprawiedliwości do wydania zezwolenia Polsce Świat | DW