22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska pokonała Dominikanę 3-0; Kreol będzie walczył o pozycje od piątego do ósmego

Polska drużyna zdominowała Dominikanę 3:0 (25-21, 25-11, 25-16) w ten czwartek 15 lipca, zajmując trzecie miejsce w grupie F finału Pucharu Świata. Siatkówka kobiet U20 Organizowany przez Międzynarodową Federację Siatkówki.

To już trzecia porażka Sekstetu z rzędu na Dominikanie, gdzie będzie teraz walczył o od pięciu do ośmiu mandatów.

W pierwszym secie dominikanie zdawali się jednak wygrywać 21-18, jednak reakcja Polaków wygrywała 7-0.

Po drugie, zwycięzcy zaczęli wygrywać 4-0, zawsze trzymając się rytmu meczu dobrym atakiem, doskonałą obroną i blokowaniem. Ofensywne prowadzenie zwycięzców prowadziła Martina Sinieńska z 16 punktami, Julia Arsol z 11 punktami i Sonia Stefaniak z ośmioma punktami.

W Dominikanie Blomari Heridia zabłysnęła ośmioma punktami, a Romina Cornelio i Geraldine Gonzalez wypadły z siedmioma punktami.

Wyroki po meczu

Sarah Cruz z Dominikany powiedziała: – Dobrze rozpoczęliśmy mecz. Nie ułatwiliśmy Polsce w pierwszym secie i mieliśmy kilka punktów do przewagi.

– Pod koniec pierwszego seta nasza energia i duch zespołowy osłabły. Nie mogliśmy tego znaleźć ponownie w drugim i trzecim secie. W kolejnych meczach musimy ciężko walczyć jako drużyna o każdy punkt. Głowy zwisają łatwo. ,” on dodał.

Gabriela Lentziosek przeciw Polsce: „Było ciężko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zwycięstwa, zwłaszcza, że ​​przegraliśmy dwa poprzednie mecze. Dominikana nie była dla nas łatwa, zwłaszcza w pierwszym secie, ale obroniliśmy się. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finału wynik.”

READ  Cztery osoby ranne w ataku nożownika w polskiej szkole