19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska pierwszy mieszany mistrz olimpijski 4×400, Dominikana piątek | Sport | Wydanie USA

Polska zdobyła pierwszy tytuł olimpijski w historii sztafety hybrydowej 4x400m przez Karola Zholevsky’ego, Natalię Cusmarek, Justinę Svity-Erzetic i Kazetana Ducinsky’ego, test wprowadzony niedawno w programie lekkoatletycznym, 34.. Czas 3: 09.87, do intensywnej grupy dominikańskiej, która złapała srebro w ostatnim tchnieniu Ameryki.

Drużynę dominikańską, która została zdyskwalifikowana i ponownie zakwalifikowana do piątkowej serii, tworzą Lido Andres Felice, Marilyn Paulino, Annabelle Medina i Alexander Okando.

Stany Zjednoczone, wraz z Trevorem Stewartem, Kendall Ellisem, Gailin Whitney i Vernonem Norwoodem, musiały ugiąć się przed wściekłym atakiem Okando, który przewrócił ostatnią amerykańską pomoc o jeden punkt procentowy.

Zespoły takie jak Stany Zjednoczone, Dominikana, Niemcy i Hiszpania przeżyły bardzo długą noc. Do pierwszej w nocy trybunał apelacyjny orzekł o dyskwalifikacji dwóch pierwszych i ponownie przyjęto ich ze szkodą dla Niemiec i Hiszpanii. Finał

Wydarzenie, które zostało wprowadzone do programu lekkoatletycznego podczas Mistrzostw Świata w Sztafecie Światowej NASA 2017, daje zespołom prawo do wyboru linii interwencji w czterech pozycjach, chociaż prawie każdy decyduje się na rozpoczęcie od jednego mężczyzny i kontynuowanie z dwiema kobietami i zakończenie na drugi sportowiec płci męskiej.

Will London wraz z Allison Felix, Courtney Okolo i Michaelem Cherry zdobyli pierwszy tytuł mistrza świata w 2019 roku w Doha z rekordem świata (3:09.34).

READ  Rekrutacja do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Almeida wygrywa tournée po Polsce