18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska objęła prowadzenie 2:0, zanim Holandia wyrównała trzy minuty przed czasem

Polska objęła prowadzenie 2:0, zanim Holandia wyrównała trzy minuty przed czasem

Ważne jest, aby uważnie śledzić Polskę. Nie chodzi tylko o zbliżanie się do Pucharu Świata: ważne jest również przeanalizowanie występu trzeciego przeciwnika. Argentyna w Katarze (środa, 30 listopada, Stadion 974). Polska drużyna zmierzonaProwadzenie 2:0 z Holandią w Rotterdamie I dobrze, ale Zbudowali go w trzy minuty. Debe nie trafiła w rzut karny O wyniku. ScalloniZ troską.

Sprawdź to też

Prowadzeni przez Michniewicza Odchodzili od brzydkiej porażki z Belgią (6-1), Wywołali dobrą reakcję i uderzyli jako pierwsi w Holandii: Matty Cash, urodzony w Anglii, ale naturalizowany, znalazł lukę Dla swojego zespołu wykorzystał słabą lokalną markę i postawił ją na celowniku. Tak zakończyła się pierwsza połowa, gdzie Polacy byli cierpliwi, dobrze bronili się i wyszli na ladę z 9: Pitek zastąpił emerytowanego Lewandowskiego.

Uderzył w Rotterdamie.

Uderzył w Rotterdamie.

z tym Zgodnie z tą samą formułą (trzymaj, zamknij, połącz linie i szybko wyjdź), Polacy znaleźli to 2-0 Cztery minuty do drugiej połowy: Frankowski asystował Zielińskiemu Mężczyzna z Neapolu wysłany, by ją uratować. Nastąpiło napięcie, gdy sędzia liniowy podniósł flagę, ale VAR uznał cel za ważny. Niespodzianka Vijaya i pół.

Sprawdź to też

Światowe szaleństwo dla Argentyny: Trzy z czterech najbardziej pożądanych meczów pochodzą od Scaloneta

Tylko wtedy Holandia odpowiedziała w kraju: Dodał cel za posiadanie i kontrolę terytorialną. Zniżka Clausen Po określeniu idealnego centrum, wpisanym o 9, remis przyszedł trzy minuty później i z większym napięciem: Dumfries mocno go uderzył i skorzystał z odbicia, chociaż minęło dużo czasu, zanim krzykacz został wykluczony ze względu na zaawansowaną pozycję Depaya, ale VAR to przyznał.

Polskie święto.

Polskie święto.

W końcu wygrał prawie miejscowy Skorupski zaczął posuwać się naprzód, wyciągając dwa pułki. Jednak ważne Debe otrzymał rzut karny, aby go wygrać i uderzył piłkę w słupek. Holandia ułaskawiła Polskę.

Sprawdź to też

Na jakich stadionach odbędą się mistrzostwa świata w Katarze?

a) Tak, Holendrzy nadal prowadzą w grupie 4, w której mają 7 punktów, o trzy więcej niż Belgia (1-1 vs. Walia) i Polska. Są jeszcze trzy daty, z których pierwsza w każdej strefie przechodzi do półfinału. Ale celem jest Katar.

READ  Polscy rolnicy nasilają protesty i blokują przejście graniczne z Ukrainą

Polska 1-0:

2-0 w Polsce:

Holandia Rabat:

Holandia 2-2:

Statystyki meczu: