23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska na Euro 2024, w której grupie jest i kto został zaproszony?

Polska na Euro 2024, w której grupie jest i kto został zaproszony?

reprezentacja Polski Będzie chciał otrząsnąć się ze słabego udziału w Pucharze Europy 2024, ale najpierw musi przejść fazę grupową, a tam jest to zadanie Robert Lewandowski A firma nie będzie miała łatwego życia ze względu na konkurencję, z którą musi się zmierzyć.

Możesz być także zainteresowany: Kiedy zaczyna się Euro 2024? Wszystko, co musisz wiedzieć o turnieju: grupy i stoły

Kim są Polacy zaproszeni na Euro 2024?

Golami jest Wojciech Szczęsny, a za nim Łukasz Skorupski i Olivier Zych. W obronie Michaela Propiersa wybrali: John Bednarek, Bartos Berezczynski, Pavel Bochniewicz, Pavel Davydowicz, Jakub Kiwier, Timodius Buchaux, Bartos Salomon i Sebastian Walukiewicz.

W środku powołał Przemysława Frankowskiego, Kamila Grosickiego, Jakuba Modera, Jakuba Piotrowskiego, Tarasa Romanczuka, Bartosza Śliza, Damiana Szymańskiego, Sebastiana Szymańskiego, Michała Skorasa, Kacpra Urbańskiego, Nicolę Zalewskiego i Piotra Zielińskiego. W zastępstwie napastnika poprowadzą Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Adam Buksa, Krzysztof Piątek i Karol Świdarski.

Jak Polska wypadła na Euro?

Polska będzie konkurować Piąty raz Mistrzostwa Europy w swojej historii. Jednak ich najlepszy występ miał miejsce w 2016 roku, kiedy udało im się awansować do ćwierćfinału, gdzie zostali wyeliminowani przez Portugalię Cristiano Ronaldo.

W której grupie Euro 2024 jest Polska?

reprezentacja Polski W grupie DFrancja z Kylianem Mbappe w roli głównej i Holandia, mimo młodego talentu, zrobiły dobre wrażenie na Katarze 2022. Wreszcie Austria jest ostatnia. Kraj, z którym zmierzą się w fazie grupowej.

Kiedy Polska gra na Euro 2024?

Wprowadzenie do Lewandowskiego i firmy Jest 16 czerwca, Kiedy zmierzą się z Holandią. Zmierzą się z Austrią 21 dnia tego samego miesiąca. Tymczasem faza grupowa przeciwko drużynie francuskiej kończy się 25-go.

Mamy już kanał WhatsApp! Śledź nas, włącz dzwonek i otrzymuj wiadomości sportowe

READ  Deporvillage rozwija się za granicą i rozszerza swoją działalność na Danię, Holandię i Polskę