26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska i Szwecja | W ten czwartek pokonali Urugwaj 43-18 w Recife

ten Argentyńska drużyna piłki ręcznej mężczyzn pokonała Urugwajczyków 43-18, realizując swój pierwszy cel w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2023 w Polsce i Szwecji w ten czwartek.W swojej drugiej prezentacji na meczu Center-South w Brazylii do soboty.

Wybór, to Pokonał już Boliwię poprzedniego dnia, był w grupie A i potwierdził, że w ten piątek zagra w półfinale turnieju z przegranymi drużynami Brazylii i Chile.następnie spotkał się w grupie B.

ten Obsada Albiceleste, prowadzona przez Guillermo Milano, zagra w swoim 14. Pucharze Świata od czasu swojego pierwszego występu w Japonii w 1997 roku..

Nie mając już wolnego czasu, drużyna narodowa, która wygrała Grupę A i trzykrotne Mistrzostwa Kontynentalne, kolejnym ważnym celem jest zagranie w półfinale, z definicji w sobotę.

Argentyna, Diego Simonet został dodany do składu po oddaniu negatywnego wyniku testu PCR, tym samym kończąc swój oficjalny debiut jako kapitan drużyny, zdobywając najwięcej punktów na bramkach z Juanem Barrem (50% obrońców), Jamesem Parkerem (5 bramek i MVP) . Mecz) i Santiago Baroneto (6 z Ignacio Pizarro) Pod ostrzałem.

ten 43 wygrane dzisiaj ustanowiły nowy rekord przeciwko Urugwajowi, który był rekordem 38 goli przeciwko Urugwajowi. Na targach South American Maringa 2010 i ODESUR Medellin 2010.

Wyniki meczów: Santiago Baroneto (6), Ignacio Pizarro (6), Federico Fernandez (5), James Luis Parker (5), Pedro Martinez (4), Federico Pizarro (4), Gaston Moreno (4), Gonzalo. Caro Castro (3), Diego Simonet (2), Santiago Caneba (1), Lucas Eisen (1), Guillermo Fischer (1), Pablo Weinstein (1), Nicolas Bonanno, Lionel Machel i Juan Barr.

Szczęście w postawie zespołu jest najważniejsze. Zdarzyło nam się zagrać z Urugwajem, zrelaksować się i obejrzeć długą grę. W szatni będziemy się koncentrować od pierwszej minuty, robić różnicę i nie dawać im złudzeń, że mogą nas pokonać. To jest zespół z nowymi zawodnikami, chcemy zobaczyć, na czym stoimy, te mecze pomogą nam się dostosować, osiągnąć lepszy status i obronić tytuł, Brazylia jest bardzo dobra – zapewnił. Diego Simoneta.

READ  Cofland odnotował całoroczną sprzedaż w Polsce