18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska i Niemcy sprzeciwiają się decyzji MKOl |  Ćwierkać

Polska i Niemcy sprzeciwiają się decyzji MKOl | Ćwierkać

Na reakcje nie trzeba było długo czekać…

polski rząd Kwalifikacje w ten wtorek „Dzień wstydu” dla Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl) Możliwy Powrót rosyjskich i białoruskich sportowców na zawody i wspomniano Zbrodnie wojenne popełnione przez wojska rosyjskie na Ukrainie.

„Co Rosja zrobiła wystarczająco, aby umożliwić swoim sportowcom powrót do międzynarodowych zawodów?”Polski wiceminister spraw zagranicznych napisał m.in. Piotra Wawrzykaprzez Twoje konto Świergot, wspomnieć Morderstwa w ukraińskich miastach, takich jak Bucza czy Irbin.

Reakcja polskiego polityka jest zgodna z reakcją niemieckiego ministra spraw wewnętrznych i sportu. Nancy Facer, kto dzwonił Decyzja MKOl o „uderzeniu w twarz” ukraińskich sportowców.

AdministratorW ten wtorek zarekomendował MKOl międzynarodowym federacjom oraz dla organizatorów imprez sportowych Upoważnić sportowców „z paszportami rosyjskimi i białoruskimi” do udziału jako „indywidualne i neutralne”.

„Nie ma powodu, aby Rosja wracała do światowej gry”. Powiedział fazer, W oświadczeniu odniósł się do „wojny agresji” rozpoczętej przez Moskwę przeciwko sąsiedniemu krajowi.

Poniżej reakcja ministra zajmującego się sektorem sportu Decyzja MKOl o zwróceniu się do federacji międzynarodowych oraz dla organizatorów imprez sportowych Upoważnić sportowców „z paszportami rosyjskimi i białoruskimi” do udziału jako „indywidualne i neutralne”.

Z drugiej strony to zachęcające Aby zostać dopuszczonym do egzaminów w tych dwóch krajach, — powiedział prezydent MKOl. Tomasza Bachaktórzy odczytali deklarację korporacyjną po spotkaniu wykonawczym w Lozannie (Szwajcaria).

Niemiecki przywódca nalegał W każdym razie udział Rosjan i Białorusinów w Paryżu 2024 nie jest jeszcze rozważany.

Sportowcy z Rosji i Białorusi oraz drużyny narodowe reprezentujące ich kraje Po rosyjskiej inwazji na Ukrainę nie startowali w międzynarodowych zawodach. w lutym 2022 r., z pewnymi wyjątkami, takimi jak profesjonalny tor tenisowy.

READ  Klucze do wyboru bezpiecznych witryn

(z inf EFE)