18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Polska. Goku Roman: Strzelił sześć dni z rzędu

Goku Roman Hiszpańskie zakończenie jest na fali Podbeskidzie Dermalica strzelił gola w zremisowanym przez swoją drużynę (2:2) meczu z Brugge-Pedt Niecysa w ten weekend i strzelił gola już w sześciu kolejnych meczach w polskiej drugiej lidze. Goku, który ma na koncie występy w młodzieżowych drużynach Espanyolu, Villarreal, FC Barcelony czy Manchesteru City, kończy znakomity sezon, a jego pozycja w Bielsku-Białej nie pozostaje niezauważona. Podbeskidzie już wiedziało, że jedynym sposobem na utrzymanie wielkiej gwiazdy jest gra w Ekstraklasie w przyszłym sezonie. Inaczej o piłkarza poproszą drużyny z całej Europy Dołożył 14 bramek i 11 asyst w 28 meczach w tym sezonie.

„Dobrze się bawię na boisku i doceniam to, ale nie jestem usatysfakcjonowany. Chcę nadal osiągać więcej rzeczy”, ostrzegł Goku w wywiadzie dla gazety AS Migrantes del Balón w styczniu zeszłego roku. Kataloński jest uznawany za radykalny, poza tym Poczucie „gotowości do gry ponownie na najwyższym poziomie”.. „Będę o to walczył. Czuję się gotowy na powrót do Hiszpanii, ale tam, gdzie to musi być” – dodał. Zbliżający się do trzydziestki Goku Roman przeżywa jeden z najlepszych momentów w swojej karierze piłkarza. Hiszpan z pewnością odnosi sukcesy pod bramką, ale jest też kapitałem w budowie gry na Podbeskidziu i kluczowym zawodnikiem w rozwoju gry ofensywnej.

Polska w drugiej lidze, Żaden zawodnik nie rozegrał w tym sezonie więcej kluczowych zagrań niż Goku (27).. Hiszpan wykonuje również najgłębsze ataki na 90 minut (2,68) i jest jednym z najbardziej nietestowanych graczy na mecz. Te liczby, wraz z poczuciem zagrożenia, jakie przekazuje na boisku, sprawiają, że Goku jest jednym z najbardziej rozchwytywanych hiszpańskich piłkarzy za granicą. Hiszpan dzieli pozycję lidera w drugiej lidze polskiej Luisa FernandezaWisła to jedna z krakowskich gwiazd i LizakLegenda ŁKS-u Łódź, frontman i stara się o bezpośredni awans do Ekstraklasy.

READ  Uwaga fani, muzeum w Polsce zaprasza na wycieczkę po historii Apple