2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Policja wskazała na kradzież serialu Octavio Okana, powołanego przez prokuraturę

Cuautitlan Ezcali /

Rząd Cuautitlan Ezcale poinformował, że policja została oskarżona o kradzież własności aktora Octavio Ocaña po jego śmierci, Został już wezwany do złożenia zeznań przed Biurem Prokuratora Generalnego stanu Meksyk (FGJEM).

W oświadczeniu władze miejskie przyznały, że policjantka złożyła swoje oświadczenie organom wymiaru sprawiedliwości w celu wyjaśnienia jej udziału w wydarzeniach.

Użytkownicy wskazywali poprzez filmy i zdjęcia rozpowszechniane w Internecie, że agent ukradł rzeczy aktora, w tym złoty łańcuszek.

Jednak władze lokalne zaprzeczyły tej relacji, twierdząc, że krewni młodzieńca nie zgłosili zaginięcia władzom, które przekazały wszystkie znalezione rzeczy.

Zwrócił nawet uwagę, że policjantka, która została zidentyfikowana w mediach społecznościowych jako odpowiedzialna za kradzież mienia aktora, nie była obecna na miejscu zdarzenia i udostępniła jedynie wideo z „domeny publicznej” ze swojego osobistego konta na Facebooku.

Zauważyła, że ​​władze miejskie, za pośrednictwem Centrum Bezpieczeństwa Publicznego i Policji Drogowej, Będziemy nadal współpracować w procesie dochodzenia Przeprowadziła go Prokuratura Krajowa o faktach.

Odnośnie dwóch miejskich agentów bezpieczeństwa zaangażowanych w śmierć aktora Octavio Ocaña IWskazał, że działali zgodnie z protokołami pracy.

ogłosił, że obaj klienci Zostali również wezwani do złożenia zeznań w charakterze świadków przed FGJEM, a na ich broni przeprowadzono badania eksperckie.

Ponadto podał, że jednostka, w której podróżowali obaj agenci, była do dyspozycji organu „w celu ustalenia, czy w samochód zmarłego w dniu dzisiejszym został potrącony przez jednostkę urzędową, co jest danymi potwierdzonymi w treści śledztwa ”.

MMCF

READ  Sirat ogłasza odejście z teatru podczas trasy koncertowej w 2022 r.