25 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Poland Mourinho”, nowy trener reprezentacji Polski – Prinza Libre

Michniewicz był dotychczas trenerem U21 Wypełnia lukę po rezygnacji Paolo Sosy, który pod koniec 2021 roku przyjął nieoczekiwaną i kontrowersyjną decyzję brazylijskiego flamenco.

Migniewicza51 lat, Znany ze swojego silnego charakteru i dużego doświadczenia Trenował ekstraklasę ekstraklasy polskiej, a wśród jego największych osiągnięć było zdobycie trofeum i Superpucharu w 2003 roku z Lek Bosnan.

Jest uważany za Ekspert w zdobywaniu najlepszych Możliwe proste szablony I np. awansował Pogonię Szczecin na szóste miejsce w tabeli finałowej, najlepszy wynik klubu od wielu lat.

Jak powiedział w poniedziałek szef PZPN Cesari Kulesa, głównym celem nowego trenera są awanse. Mistrzostwa Świata w Katarze W tym roku, po zajęciu drugiego miejsca w grupie kwalifikacyjnej, po trudnej play-off.

Polska Zmierzą się w półfinale play-off z Rosją, a jeśli wygrają, zagrają w eliminacjach do Mistrzostw Świata ze zwycięzcami remisu Szwecji i Czech.

– Na początku roku sytuacja była bardzo trudna – podkreślił Gulesa.Cierpimy bez trenera Tylko kilku mężczyzn mogło się zmieścić na tym najważniejszym stanowisku.

W momencie przyjęcia oferty, The Pełnił funkcję trenera prestiżowej Legii de Warsaw „Polish Mourinho”Klub, który zakwalifikował się do fazy grupowej Ligi Europy.

Gulesa Nowy trener chwalił jakość techniczną, jaką był w stanie zapewnić drużynom, którymi zarządzał, umiejętność motywowania drużyny i umiejętność wykorzystania siły wszystkich zawodników.

READ  Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2021: „Wojownicy” pokonali Polskę w wielkiej rewolucji