2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pokonanie Walii z Garethem Gillem zajęło Iranowi 98 minut

Iranu Ujawniając się, pokazał ukrytą twarz w swoim pierwszym pojawieniu się i potrzebował 98 minut rozgrywki, aby znaleźć uciekającą przed nim Boginię Fortuny. Sprawdził to tak bardzo, że oddał dwa gole w ramach rekompensaty przeciwko drużynie walijski nie przyszedł Globalizm. Spóźniona sprawiedliwość.

Azjaci wypadli z łask po golu: gola nie uznano za spalonego, a nawet zagranie z podwójnego słupka. Burza bez konsekwencji.

Robertsa Środek przesunął się o połowę wysokości Moore’a Uderzył piłkę z prawej strony na pierwszy słupek, co było ostrzeżeniem Walii, ale bramkarz z Azji wyglądał świetnie, uderzając, by uciszyć płacz. Iran zawsze reagował i choć nie aż tak zaborczy, był lepszy i bardziej przejmujący. Miał nawet adnotację.

Jesteśmy zdeterminowani Ukradł, zapukał w ścianę i zamiast strzelić w oponę, poddał się Golezade, który jest wysyłany do sieci za pomocą prostego naciśnięcia. Ale ostatnie podanie było na spalonym. Wszystko dobrze, z wyjątkiem ważnego. Od radości do dobra irańskich mas po przeglądzie w VAR.

Nawet przy ograniczeniach w podróżowaniu z powodu napięć politycznych między nimi Katar i Iranusąsiedzi oddzieleni tylko przez Zatoka PerskaZielone, białe i czerwone flagi i okrzyki wsparcia dla drużyny Carlosa Queiroza Byli większością. Bęben z czerwonym środkiem oznacza rytm, w który uderzają dłonie Ahmed bin Ali.

I to był inny Jesteśmy zdeterminowani Jednak przed przerwą Rodon Niewiele brakowało, a po podaniu od dołu oddał strzał Marco. Walia czuła się niekomfortowo, bo Iran pokazał twarz, która uczyniła z nich mistrzów Azji, bardziej zrelaksowanych i zmuszonych do dodania, by nie zostać w tyle Grupa B. bela nie przyciąga

Kije pozbawiły gola Azjatów, Jesteśmy zdeterminowani Święty miał plecy: strzelił w prawą pionową stronę Hennessy I trzecia aukcja dla siebie. Bogactwo go opuściło. I szukał jej dalej. Domagał się wyrzucenia walijskiego bramkarza z boiska i dołożył osiem minut: Chesme Odbierz poza obszarem i uderz zmodyfikowaną haubicą w tyczkę od wewnątrz, omijając Warda wszystkim i odbiciem. Było więcej: na 110 min kontratakował Moja satysfakcja Wybierz Cud 2-0 z wynikiem. Absolutna sprawiedliwość.

READ  Mecze dnia: Cruz Azul vs Pachuca Na żywo: Apertura 2021 Dzień 7 meczu; Wynik Liga MX .

Możesz być także zainteresowany: Chelito Delgado o Meksyku i Argentynie: „Wyjdziesz albiceleste z przekłutymi i wściekłymi zębami”