24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pokonał Seattle Sounders w emocjonalnym meczu i został ogłoszony mistrzem Pucharu Ligi

Lew Było blisko dotknięcia tkaniny, ale Płycizna Narzucili swoją hierarchię jako drużyna z wielką tradycją w meksykańskim futbolu iz „aniołem” na plecach zostali pokonani. Sygnalizatory Seattle być koronowanym na króla Puchar Ligi 2021.

Finał nie mógł zostać rozegrany w żaden inny sposób niż moc, którą włożyli. Lew I Sygnalizatory Seattle Od pierwszej minuty przyloty wymieniały się na bramkę i poważną walkę w pomocy.

Obie drużyny miały okazję otworzyć wynik, ale bramkarze pracowali i weszli do drugiej połowy z zapowiadającym dramatyzm remisem.

MLS bardziej upierał się przy finiszu i zaczął naciskać na Szmaragdy, którzy cofnęli się o metr do bramki i drogo zapłacili w 47. minucie. Raul Ruediaz Wprowadził lewą stronę ataku, wyeliminował Jimmy’ego Medrandę i ten środek w centrum obszaru na przybycie Christiana Roldana, który sprawdził od pierwszej intencji i wygrał Rodolfo Cotta .

ale Wystawa Pazury zaostrzone i na 60′ Anioł Miny Był przebrany za bohatera na zakończenie stworzonej przez siebie sztuki Omar FernandezKto wyciekł na temat nowego wyznał Eliasz Hernandez Na prawym skrzydle i „Patrolman” przeszli w pole dla Ekwadorczyków, aby pchnąć piłkę do siatki i dopasować karty w Wielkim Finale.

Ledwo zaznaczyłem krawat i MX Liga Zwrócił się przeciwko Amerykanom, narzucając swoją hierarchię poprzez opętanie i niebezpieczne gry na skrzydłach.

To była dominacja, przez którą w latach 80-tych Leoni powrócili w jedenastu krokach Anioł Miny, który świętował drugą noc i przybliżył Vieirę do pseudonimu Puchar Ligi.

ale Lew Był naprawdę dobry w grze i emocjach, więc w wieku 84 lat trafił ostatni cios dziękipumaGigliotiKto nie przegapił odbicia piłki między bramkarzem Sygnalizatory Seattle I Anioł Miny W twojej głowie, aby na chwilę ocenić grę.

Możesz być także zainteresowany: TUCA FERRETTI Ponad 30 lat jako ekspert sztuki: „Sekret tkwi w pasji”

Ale finał miał ostatni dreszczyk emocji, jak Sygnalizatory Seattle Krótsze dystanse ze strzałem wbudowanym w bramkę Rodolfo Cotta Przed ugięciem się w obronie.

READ  Atak gwiazd Kanady pokonuje doskonały trójząb El Tri o 14 milionów dolarów

Dzięki temu Emerald został drugim mistrzem w konkursie za nim Niebieski krzyż, początek nowej dominacji meksykańskiego futbolu na MLS.