24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Poinformowali, że Verka została aresztowana wraz z wpływowymi celebrytami; To jest znane

  • Ujawniono aresztowanie aktorki i influencerki.
  • Wygląda na to, że byli na przyjęciu Alejandro Sanza.
  • Ich przedstawiciele nie wypowiedzieli się w tej sprawie.

W nocy 9 marca na portalach społecznościowych „La Saga” w reżyserii Adeli Meja ogłoszono, że aktorka Maria Fernanda Queiroz, lepiej znana jako Vercapodobno tak było Aresztowany z 3 innymi osobami.

Zgodnie z postem, tiktokers Pablo Chagra, Fabs i królowa bażantów, Debora Wielka, Te trzy inne osoby mają być aresztowane.

Jak dotąd nieznany powód dla żadnego z nich Verka i altruiści zostali rzekomo aresztowani Ale w publikacji „La Sagi” czytamy, że miały się one wydarzyć Złapany na gorącym uczynku”.

Celebrytka była wcześniej bardzo aktywna w mediach społecznościowych, ale to Pablo Chagra podał szczegóły tego, co będzie robił w ciągu dnia i godzin, zanim powiedział, że jego przyjaciele pójdą zjeść do jego domu, chociaż nie wiadomo, czy byli ci, którzy to mieli. który miał być aresztowany.

Później twórca „Chismillennial” wspominał, że był w Audytorium Narodowym na koncercie Alejandro Sanza.

La Saga poinformowała również, że przedstawiciele celebryty nie przesłali jeszcze żadnej wiadomości w tej sprawie, więc szczegóły nie są znane.

READ  Prokurator CDMX odpowiada na skargę Sachy Sokola przeciwko Luisowi de Lanno