29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Poinformowali, że rozkaz napadł na dom Miguela Bossueta w rejonie CDMX;  Nie złożył reklamacji

Poinformowali, że rozkaz napadł na dom Miguela Bossueta w rejonie CDMX; Nie złożył reklamacji

W nocy z niedzieli na 20 sierpnia o godz. Grupa napastników wtargnęła do domu piosenkarza Miguela Bose’a Do Kradzież kosztowności i samochodu.

Wiadomość rozeszła się za pośrednictwem Twittera Carlosa Jimeneza Znany w sieciach jako @pracownikktóry około godziny 23:00 zgłosił wypadek za pomocą komunikatu.

Uzbrojeni w maski na twarz Weszli do domu piosenkarza do gabinetu burmistrza Alvaro Obregona. zagrożony Dla tych, którzy byli i Plądrującymówi tweet.

tłumacz „Będę cię kochać” Mieszka w tym kraju od kilku lat, po tym jak postanowił sprzedać na stałe rodzinny dom, w którym się wychował Madrytspędził pierwsze sezony twórczość muzyczna w Meksyku, ale później zdecydował się zostać na stałe.

Przeczytaj także: Miguel Bossi ogłasza swoją współpracę z Rauw Alejandro i sieci eksplodują

Ale teraz, według raportu, nie było żadnych Zgłoszony do władz podnieść skarga na wywiad I zacznij szukać przestępców.

Wśród rzeczy Ukradli Jest też Luksusowy samochód kto był w domu.

„Wzięli Biżuteria, pieniądze i przedmieścia. Dochodzenie prowadzi Sekretarz Bezpieczeństwa Obywatelskiego i policja śledcza. Piosenkarz nie zgłosił się, by złożyć donos Biuro Prokuratora Generalnego CDMXPost jest szczegółowy.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

AG

READ  Co się stało z Jimem Caviezelem, co zrobił aktor, który wskrzesił Jezusa w męce Chrystusa?