6 października, 2024

podsumowanie meczu;  Tijuana kontra Santos.  Cele

podsumowanie meczu; Tijuana kontra Santos. Cele

Po raz kolejny zabrakło mu pierwszego zwycięstwa Do Tijuana ZulosWreszcie wydawało się wygrał w tym Zamknięcie 2024Ale Mecz zakończył się remisem 2:2 z Santos Laguna W momencie wypłaty odszkodowania

Coś nadal nie działa w tym Malarstwo Miguela Herrery Co pokazało, że w 2024 r Nie wie, jak utrzymać przewagę I traci je w ostatniej części; To samo wydarzyło się w piątek na stadionie Caliente, gdzie… Był to jego ósmy remis w turnieju.

Jedynymi bez zwycięstwa są Xolos i FC Juárez

Zulus On jest razem Do FC Juárez the Tylko dwie drużyny nie znają zwycięstwa W tej rywalizacji stopniowo odchodzą od możliwości przystąpienia do walki o Play In.

Teraz był katem Ronaldo Britoktóra jest w Minuta 94 gola Dlaczego Santos Laguna Ignacio Ambriz mógłby zwiększyć liczbę swoich wizyt i jeszcze bardziej wydłużyć cierpienia granicy.

Na stadionie Caliente Obydwa obrazy miały dobre przybliżeniaXolos rozpoczęli w czwartej minucie główką Carlosa Gonzaleza, która minęła bramkę Carlosa Acevedo.

Mieszkańcy jezior odpowiedzieli W 14. minucie Jesus Osejo uderzył z dużej odległości, a piłka minęła Jose Antonio Rodrigueza.

Otworzyłem tablicę wyników W tej samej pierwszej części i przybył o 27' Po długim wrzucie z autu Kevin Palanta próbował odbić piłkę w pole karne, ale piłka skończyła się podaniem Aldo Lopez, To A strzał w głowę W meczu przeciwko Rodriguezowi nie zawiódł i Wynik 1:0 dla Santos Laguna.

Nawet z wyjaśnieniem przeciw Ci z Tijuany nadal czekali. Charliego Gonzaleza W 31. minucie uderzył piłkę, ale potem ją odbił Z jednej strony.

Miejscowi zakończyli pierwszą połowę ofensywnieChristian Rivera po serii zbiórek trzymał piłkę i strzelał bezpośrednio, jednak w 39. minucie jeden z zawodników gości wtrącił jej drogę i odepchnął ją od bramki.

the Część druga wydaje się Z rytmem perkusji dla Xolos; Wchodzący na boisko José Raúl Zúñiga przyjął piłkę w polu karnym, skierował ją do bramki i strzelał tak często, że w 47. minucie piłka wylądowała w poprzeczkę.

READ  „Wierzymy, że Red Bull jest zdecydowanie w stanie go pokonać”.

W 51. minucie wynik 1:1 Piłka nadeszła po rzucie rożnym wykonanym przez Efraina Alvareza GonzalezaJednak w grze wyglądało na to, że Acevedo posłał piłkę, aby zablokować własną bramkę i dzięki temu Xolos był w stanie wyrównać.

Rivera oddał kolejny strzał w 64. minucie, który został zablokowany przez Acevedo W 68. minucie Alvarez upadł w okolicach jeziora podczas meczu z Santiago Nunezem, co zakończyło się rzutem karnym. Wziął piłkę Rivera A w latach 70-tych nie omieszkał go umieścić 2-1 dla Xolos.

Trzecie miejsce zajął Efrain Alvarez Po otrzymaniu piłki wrzuć ją w pole karne Odłóż to na bok W 77'.

W ostatniej części Herrera tak dostosował obronę, aby nie stracić przewagi i wydawało się, że wyjdzie, ale nie, bo W 94', Brytyjczyk Dołącz do ataku Otrzymał dośrodkowanie od Jordana Carrillo i doszło do kolizji piłka Aby było 2-2 ostatni.