29 czerwca, 2024

Podsumowanie meczu Riadas – Milan (0-4).  Cele

Podsumowanie meczu Riadas – Milan (0-4). Cele

W ciągu 220 minut grał z Tigresem Femenilem, Evelyn Ege Nie strzelił żadnej bramki ani nie strzelił żadnej bramki poza tą środą w meczu towarzyskim Podróż po swoich narodach ze względu na Planstrzelił były zawodnik Cats Hat trik Dla AC Milanuco pomogło w zwycięstwie 4:0 nad Steel Giant.

Napastnik posiada podwójne obywatelstwo nigeryjskie i szwedzkie Dotarło na Amazon Jako wzmocnienie w Apertura 2023, ale w lutym została wysłana na wypożyczenie do Mediolanu, gdzie dziś wieczorem spisał się znakomicie przeciwko niemal 5 tysięcy osób.

On był pożegnanie Daniela SolisOn też Trener Amelia Valverde Dał mu możliwość bycia W ciąży przez 84 minutyPrawie otworzył wynik w 19. minucie; Już miał strzelić wspaniałego gola, otrzymał doskonałe podanie w pole karne, podniósł piłkę i nie pojawiając się przed bramką, posłał piłkę w lewo, a podniesiona piłka trafiła w poprzeczkę.

Podobnie jak Milan, Emmeline Mourent Przybył z niebezpieczeństwem, szukał swojej pierwszej pracy i Pamela Tajonar Wyskoczył i w 21. minucie w fenomenalny sposób zablokował strzał.

Pokaż byłego gracza Tigres

Jednak w 27. minucie. Evelyn Ege w polu karnym zdobyła bramkę na 1-0 Niemal natychmiast zdobył drugiego gola, gdyż w 29. minucie zgodnie z przepisami wykorzystał błąd defensywy, aby oddać niski strzał i zwiększyć prowadzenie.

Rayadas nie poddał się W 36. minucie Evangelista szukał pierwszego gola Nocy, ale podobnie jak Solis posłał piłkę w poprzeczkę.

Kontynuowano poprzednią imprezę Amazon

Po kilku niebezpiecznych zachowaniach w pozostałej części pierwszej połowy, Przełom nastąpił i w przypadku kontynuacji historia była bardzo podobnaZ Milanem, który bardzo łatwo zdobywał piłki.

To było W 61. minucie było już 3:0 dla włoskiej drużyny Evelyn Wyślij piłkę do siatki. Od prawej, okOle Bega dośrodkował Do miejsca, w którym strzał Exfeline trafił w piłkę pomiędzy dwoma obrońcami Albiazole.

READ  Amerykańska marka przestanie być sponsorem Pumy po Mistrzostwach Clausura 2022

On 4-0 padło dzięki Glorii Marinelli. który wykonał jedenaście kroków; Z rzutu karnego przed bramkarza Paola Manriquektóry przyjechał po Tajjunar, była to rzeczywiście miażdżąca porażka BBVA Royals.

Teraz, Milan będzie przygotowywał się do wyjazdu do Pachuca i spotkania ze sobą w sobotę 15 stycznia Od czerwca do Tozas, na stadionie Hidalgo.