19 kwietnia, 2024

Podsumowanie meczu Rayados vs Mazatlan (2-1);  2 zwycięstwa z Vuce

Podsumowanie meczu Rayados vs Mazatlan (2-1); 2 zwycięstwa z Vuce

Pod przewodnictwem Wiktor Manuel VucetichA porysowany Idź do przodu, bo wygrywając w ten piątek w Runda 10 do Mazatlan 2-1, gang Druga liga wygrywa z król Midas.

Te na Pacyfiku nadal spadają o siedem punktów, Monterey Ma już 12 lat i nadal stoczy dwa zaległe pojedynki.

Monterrey zaczęło lepiej niż konkurencja

po 18 minutach, Alfonso Gonzalez Faul pomocnika z prawego skrzydła, wtedy to było Stephen Medina Ruszył do przodu, aby zdobyć 1-0.

Później, Eric Aguirre Prawie zwiększył przewagę, kiedy dostał przepustkę z filtrem Joel Campbell Wewnątrz obszaru, ale piłka poszła na bok.

W 37. minucie wyglądało na to, że Monterrey może zrobić drugą, ale Vincent Janssen Piłka przebiła się do człowieczeństwa bramkarza Mikołaja Vikonisa.

Ostatecznie wynik może spaść z 2-0 do 41 minut, gdy Jansen poddał się Louisowi Romo w okolicy, a następnie Campbellktóry dośrodkował, by pokonać bramkarza drużyny przeciwnej.

Druga połowa wyglądała, jakby pochodziła z Mazatlan

Mazatlan próbował odpowiedzieć i w drugiej połowie Mikołaja Benedettiego Spadł w okolicy z powodu domniemanego niedoboru Celso Ortiza, Ale po przejrzeniu VAR plik Sędzia: Daniel Quintero Zdecydowałem, że w 68′ nic nie ma.

byłem Miguel Sansoris że strzałem głową w 72. minucie udało mu się złapać piłkę i tym samym, w obliczu gwizdów z tłumu, uczcił to wynikiem 2-1; Kilka sekund później ten sam zawodnik, który strzelił gola, prawie zremisował z powodu przeoczenia defensywy.

W 82. minucie Campbell popisał się świetnym popisem, wybijając bramkarza i ogrywając obrońcę, który był ostatnim zawodnikiem, który posłał piłkę do siatki, ale po tym, jak krzyknął bramkę, Dziennik włamań.

Nagle Riados zaczął dominować w meczu, który przegrał po bramce Sinaloanes.

Mazatlan będzie miał bardziej skomplikowany scenariusz, bo w momencie rekompensaty po sprawdzeniu faulu na Stefanie Medinie w VAR, Nicolas Diaz został odesłany z boiska.