19 kwietnia, 2024

Podsumowanie meczu Lyon vs Atlas (1-1) goli

Stadion Lyon, Lyon. /

w „Reedycja” Inauguracyjny Finał 2021 Bez zemsty za lwa, bez wyższości atlasPo 90 minutach zakończyło się remisem 1-1, w grze Pozostaw wiele do życzeniaBiorąc pod uwagę tętniące życiem gry z finału serii w grudniu ubiegłego roku.

Stoły finalistów Apertury 2021

La Fiera odeszła chcąc dodać swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju W tym meczu pierwszego dnia, mimo że Był kimś więcej niż tylko próbował obrazića nawet znalazł się na szczycie tablicy wyników, Nie może być z dobrą oceną Rogengros, który bez Julio Vercha, czy Juliana Quinonesa, stanął z Defensywne podejście na boisku na Camp Nou.

Mimo to to drużyna z Guadalajary najlepiej przyjechała na początek meczu. ocalić od Rodolfo Cotta kontra Franco Troiansky Następnie szef publikacji napisany przez Aldo Rocha.

W 20. minucie drużyna Emerald znalazła zielonego gola po maksymalnym rzucie karnym, który musiał zostać przejrzany, a decyzja podjęta po tym, jak sędzia centralny przejrzał ekran VAR.

Angel Mina była odpowiedzialna za potwierdzenie rzutu karnego otwierającego wynik. Funkcja utrzymywała się 50 minut, kiedy jesteś w Drugie miejsce zakończone przez Edgara Zaldivara, w lokalnym błędzie obrony, który pozwolił tylko czerwonemu i czarnemu graczowi wejść do szmaragdowej pary.

z loterią atlas Wycofał się i bronił wyrównania. Ze wszystkim i to dwa razy wpakowało się w kłopoty WystawaKtórzy kochają cały zespół? Nie był tak dokładny, gdy dotykał piłki, jak byli przyzwyczajeni w ostatnim turnieju.