25 kwietnia, 2024

Podsumowanie meczu Chivas – Pachuca (1-2).  Cele

Podsumowanie meczu Chivas – Pachuca (1-2). Cele

the Chivas Nie mogli otrząsnąć się z bolesnej porażki National Classic, a podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych Ctam dla 2:1 z Pachucą Pierwsze dwa mecze odbędą się w Guadalajarze w tym kraju.

znowu błąd w Bramka Ribaño kosztował Sagrado gola, kiedy Francisco Figueroa strzelił gola w 85. minucie, a Raúl Rangel nie mógł obronić, piłka uciekła, co było kluczem do upadku Guadalajary.

W wejściu do studni w PayPal Park w San Jose w Kalifornii, Chivas Próbować z alternatywne pudełkoI pomimo awansu na tablicę wyników, Touzos stopniowo się poprawia.

Chivas zaskoczył Tozosa

the Rogiblancus Wyszli razem z nim 1-0 W 8 minucie, kiedy Antonio Briseno Wykończył uderzenie głową z rzutu rożnego Pavela Péreza, a El Polo wstał, by uderzyć obok bramki.

Pachuca Stopniowo jego występy poprawiały się iw 13. minucie Tala sfaulował Pedro Pedrazę w polu karnym i strzelił gola karny że po 15 minutach Krystian strzelił UłóżRównież aby było 1-1.

Chivas próbował iw 32. minucie piłka trafiła w słupek od Daniela Riosa, kiedy druga piłka wydawała się być z Guadalajary.

Kontynuacja miała mniej strzelców i więcej wyraźnych przybyszów 73′, Kiedy Ronaldo Cisneros Skończyło się pół obrotu, wyglądało na gola, ale poszło w jedną stronę.

Pachuca był świetnym kawałkiem na ostatnim odcinku

W 84. minucie Pachuca jako pierwszy trafił w poprzeczkę, a po kilku sekundach Figueroa Strzał po usunięciu Alejandro Mayorga. Wrangel nie może od tego odstąpić Touzos strzelił 2-1.

nadal w 90 minucie, prezentować Skończyło się głową i Nie można zawiązać Aby wyjść z finału 2-1 na korzyść Pachuca.

the Następny test Do Chivas To będzie sobota wcześniej Tolucaw Carson w Kalifornii.

READ  Emocjonalna obietnica Alexisa Vegi po ogłoszeniu przedłużenia kontraktu z Chivas de Guadalajara