28 marca, 2024

Podsumowanie meczu Benfiki z mistrzem Brugge (5:1).  Gole w pierwszej połowie

Podsumowanie meczu Benfiki z mistrzem Brugge (5:1). Gole w pierwszej połowie

zestaw Benfica awansowała do ćwierćfinału od CiebieLiga Mistrzów Bez umieszczania metronomu na dole i Club Brugge został zmiażdżony 7-1 w dwumeczu Po 5:1 zmierzyli się z Belgami w meczu Volty w Portugalii.

Orły nie miały w tym meczu żadnych porażek, na zegarze pozostały tylko dwie minuty, a już pokazały, że będzie to bardzo spokojny mecz, jednak Asystent sędziego wideo odrzucił gola Joao Mario.

Bramki Benfiki | wideo

Tak było do 38 minuty Rafał Silva Udało mu się wyprowadzić Lusitanos na prowadzenie dzięki bramce, która dała im w sumie trzy gole i ciężko było Belgom, którzy jakby tego było mało, przed przerwą zdobyli Drugi cel co całkowicie ich zabiło.

w drugiej połowie Benfica nadal pełniła rolę mistrza meczu, Brugia została wyeliminowana pod każdym względem i ułatwiła życie Portugalczykom W 57 minucie strzelili trzeciego gola przez imprezę Goncalo Ramos.

W 69. minucie belgijska drużyna narodowa nadal popełniała błędy Popełnili karę Co on wykonał w cudowny sposób Joao Mario Minuty później Dawid Nieris Umieść ostateczne liczby na spotkaniu.

Benfica Może przejść do następnej rundy jako Czarny końw turnieju przeszli od mniej do więcej i Mogą być bohateramiCóż, mimo że zespół, który nie sprawił im kłopotów, dotknął ich w tej serii, są zespołem Prezentuje dobry standard I że mają graczy takich jak Neves, którzy mogą zmienić grę w dowolnym momencie.

READ  Zmierzą się z Athletic Bilbao w pojedynku przygotowawczym do Clausury 2023