19 kwietnia, 2024

Podsumowanie meczu Atlas vs Queretaro (2-0). Cele ”

Guadalajara, Jalisco /

Ostatnia data normalnej fazy Otwarcie 2021 I przeskakujes Zrobił to dodając trzy punkty po, po pokonaj Queretaro 0-1, utrzymując tym samym drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, dopiero po Ameryce, wynik gwarantujący bezpośrednie przejście do Liguilli.

z tym tagiem, biały kogut Skończyli swój post w mistrzostwach w Przedostatnie miejsce w tabeli liderów Z zaledwie 15 punktami, tuż nad Xolosem, który musiał pokonać Pachucę, aby nie być ostatnim.

W pierwszej części gry grał w Sąd JaliscoWizytatorzy próbowali zaskoczyć mieszkańców kilkoma strzałami. Ale wszystkie jego próby zawiodły. Naprzód Jonathan dos Santospo, po Daniel Cervantes i później Pabla Barrerę.

Ci, którzy bardzo tęsknili za Rojengru, przybyli do 73 minuty później Julio Verch Skorzystaj z pomocy, której mu udzieliłeś Julian Quinones Po rzucie rożnym, aby oddać właściwy strzał, aby pokonać bramkarza Ricardo Diaz.

Po adnotacji akademii zawodnicy czerwono-czarni próbowali zwiększyć wynik strzałami ChinonyI aportować I Edgara Zaldivara; Ale druga bramka miejscowych padła na kilka minut przed końcem meczu.

Kiedy odczytał licznik, pojawił się 90′ + 4 Brian Trego umieścić Finał 2-0 po świetnym Przenosić Osobisty Co zakończyło się świetnym strzałem z prawej flanki, który był niemożliwy dla bramkarza Queretaro.

READ  Chivas? Mahomet ujawnił, że „Meksyk zawsze jest dla niego opcją”.