Celta przenosi również swoją jedenastą rolę: Jason Murillo, Renato Tapia i Nolito przejmują Josefa Ido, Franco Servi i Denisa Suareza.

Sevilla wykonuje potrójny ruch: Ivan Romero, Alejandro Gomez i Oliver Torres wchodzą Ivan Rakitic, Fernando Roges i Rafa Mir.

Wznowiono wydarzenia z meczu Sewilli 0-2 Celta.

12:21 godzinę temu

Zakończ pierwszą połowę!

12:12 godzinę temu

Cel celtycki!

spoza terenu Iago Espace Wykorzystuje przestrzeń, aby zwiększyć korzyści swojej drużyny z niskiego i umieszczonego strzału.

12:10 godzinę temu

Po błędzie obrony kontratak kończy wizytę strzałem dośrodkowanym z Franco Servi Który staje się pierwszym wynikiem meczu.

12:09 godzin temu

36′

Blisko! Kontratak Sewilli na linii bramkowej został zatrzymany przez Nestora Araujo.

12:03 2 godziny temu

30′

Żółtą kartkę otrzymuje Denis Suarez, również członek Celty.

12:01 2 godziny temu

23 ’

Pomocnik Celty Fernando Cervi jako pierwszy ostrzegł przed meczem.

11:47 2 godziny temu

15′

Blisko! Świetna solowa gra Tecatito kończy się strzałem kontrolowanym przez Matíasa Dituro. Sewilla wciąż jest lepsza.

11:38 2 godziny temu

7′

Sevilla objął prowadzenie i pierwszymi oznakami meczu były jego strzały spoza pola karnego.

11:28 2 godziny temu

Rozpoczyna się mecz!

Rzuć piłkę w Sanchez Pizjuan! Sewilla i Celta już stoją naprzeciw siebie.

11:15 2 godziny temu

Sewillę można jeszcze bardziej promować

11:05 2 godziny temu

Nominacje sędziowskie na mecz między Sewillą a Celtą

Sędzią centralnym tego meczu będzie Jose Maria Sanchez; Raul Cabaneiro, pierwszy rząd; Jose Gallego, drugi asystent; Manuel Angel Pérez, czwarty urzędnik; Fidel Valley, delegat; David Midi, VAR i Valentin Pizarro, Awar.

11:00 3 godziny temu

Celtyckie alternatywy

Thiago Gallardo, Nolito, Ruben Blanco, Renato Tapia, Urbelín Pineda, Jose Fontan, Kevin Vázquez, Augusto Solari, Jason Murillo, Carlos Dominguez i Jorge Carrillo.

10:50 3 godziny temu

Potwierdzone w kolejce Celta de Vigo

Mama. Detoro J. Galán, N. Araujo, J. Aldoo, H. Mallo, F. Beltrán, F. Cervi, D. Suárez, B. Méndez, S. Mina i I. Aspas.

10:45 3 godziny temu

Sewilla skład

M. Dimitrovic Montell, de Carlos, K. Ricick, M Acuña, Jordan, Fernando G, I Rakitic, J Corona, R Mer i El Ocampos.

10:40 3 godziny temu

Zaczynajmy!

Za nieco ponad 40 minut Nadia Sevilla i Celta zmierzą się ze sobą, chcąc dalej dodawać punkty, aby zmniejszyć dystans do rywalek. W tej chwili obaj zawodnicy już wykonują ćwiczenia rozgrzewkowe.

10:35 3 godziny temu

Nie startuj stąd, aby śledzić mecz Sevilla vs Celta de Vigo na żywo

Za kilka chwil podzielimy się początkowymi formacjami na spotkanie Transmisja na żywo z meczu Sewilli z Celtą de Vigo, a także najnowsze informacje pojawiające się na Stadion Ramona Sancheza Pizjuana. Nie przegap żadnych szczegółów meczu minuta po minucie i na żywo online z VAVEL.

10:30 3 godziny temu

Gdzie i jak oglądać mecz Sewilla-Celta de Vigo online i na żywo

10:25 3 godziny temu

Ostatni skład Celta de Vigo

Mama. Detoro H. Mallo, J. Aidoo, N. Araujo, J. Galán, F. Beltrán, B. Méndez, F. Cervi, D. Suárez, I. Aspas i S. Mina.

10:20 3 godziny temu

Ostatni skład Sewilli

Sanchez zm. Akunya, K.; Rickick, dr; Carlos, ok. Montell, E.; Rakitic, Fernando R. , lub. Torres, A.; Gomez, R. Mer i El Ocampos.

10:15 3 godziny temu

Jak zdobyć Celtę od Vigo?

Ze swojej strony, również w środku tygodnia, zespół Celeste wykorzystał swój krajowy status w pokonaj Osasunę 2-0 Na stadionie Balidos z dwoma bramkami Hugo Mallo i Santi Miny.

10:05 3 godziny temu

Celta de Vigo w poszukiwaniu poprawy

10:00 4 godziny temu

Sewilla, godny podkapitan

9:55 4 godziny temu

Odbierz biało-czerwoną Celeste

W sobotnie popołudnie w sąsiedztwie Nervion, Dzielić Sewilla s Celta Vigo Zmierzą się ze sobą po raz drugi w tym konkursie i będą to robić żyjąc w innej rzeczywistości, ponieważ miejscowi zajmują pierwsze miejsca w rankingach, chcą jeździć, goście znajdują się pośrodku tabeli, próbując zbliżyć się do Europejczyków miejsca zawodów.

9:50 4 godziny temu

Dzień dobry wszystkim czytelnikom VAVEL!

Witamy w transmisji meczu Sewilla przeciwko Celta Vigo na żywo, odpowiadające Dzisiaj 22 Na sezon 2021-220 liga Z Hiszpania. Spotkanie odbędzie się w Stadion Ramona Sancheza Pizjuanaostro o 11:30