2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podróż Majów |  Quintana Roo |  Anna Ramirez

Podróż Majów | Quintana Roo | Anna Ramirez

XI Międzynarodowy Kongres Medycyny Nuklearnej i Molekularnej, najważniejszy w kraju w branży, która uważa medycynę nuklearną i radiologię za główny nurt i do którego przemawiają przedstawiciele różnych dziedzin, rozpoczął się w czwartek wieczorem 27 kwietnia w Puerto Morelos.

„To najważniejsza konferencja medycyny nuklearnej w kraju, zrzesza najlepszych specjalistów i najważniejsze domy biznesu, a na polu komercyjnym zobaczą najnowsze technologie medycyny nuklearnej i radiologii” – precyzuje dr Jose Cervera Ceballos, Dyrektor Generalny Tomografii, Obrazowania Molekularnego i Kierownik Działu Radiologii w Szpitalach AmirMed.

Przy udziale lekarzy, techników i prelegentów konferencja pozostawi duży dochód dla Puerto Morelos, około 5 milionów pesos tygodniowo i zgromadzi 250 profesjonalistów w tej dziedzinie.

Zdjęcie: Ana Ramirez

Poznaj zakres medycyny nuklearnej

Jest to coroczna konferencja, w której biorą udział praktycznie wszyscy lekarze medycyny nuklearnej z kraju i niektórzy z zagranicy, poruszając różne tematy z zakresu onkologii, kardiologii, niedokrwienia, zawałów serca, neuronauki oraz schorzeń takich jak choroba Parkinsona i Alzheimera.

„Dzisiaj jesteśmy tutaj silniejsi i bardziej zjednoczeni, aby przeżyć niezapomniane wrażenia podczas tych czterech dni i będziemy nadal czynić postępy w wykorzystaniu i stosowaniu nowych badań, ponieważ najlepsi na świecie podzielą się z nami swoimi doświadczeniami i wiedzą; dzisiaj Quintana Roo to nasz dom i zadbaliśmy o każdy szczegół, aby ta konferencja była wspaniałą historią” – powiedziała Gisela Estrada Sánchez, prezes Meksykańskiej Federacji Medycyny Nuklearnej i Obrazowania Molekularnego.

Miejscem wydarzenia był Dreams Now Jade Hotel w Puerto Morelos, w którym uczestniczyli urzędnicy państwowi, tacy jak Flavio Carlos Rosado, minister zdrowia Quintana Roo; Sponsorzy, klinicyści i członkowie Meksykańskiej Federacji Medycyny Nuklearnej i Obrazowania Molekularnego, a także prezes SNMMI ds. Obrazowania Molekularnego 2018-2019, Satoshi Minoshima.

Konferencja pozostawiła znaczący dochód dla Puerto Morelos, prawie pięć milionów pesos w ciągu jednego tygodnia i zgromadziła 250 profesjonalistów z tej dziedziny.

READ  10% studentów wycofało się z UJED Medical School - El Sol de Durango

Zdjęcie: Ana Ramirez

Możesz być zainteresowany:

Epidemia sprawiła, że ​​niemowlęta miały problemy z socjalizacją: DIF

Kuba jest już uważana za strefę pomnika na mocy rozporządzenia w sprawie kultury

Montaż: Fernando Sierra