22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podpisz przywieszką, prognozą Mhoni Vidente na tydzień kończący się 11 lipca

Podpisz przywieszką, prognozą Mhoni Vidente na tydzień kończący się 11 lipca

Wpisałem Oferuje On

Mahone Vidinte ujawnił to, na co wszyscy czekają znaki zodiaku W tygodniu 8-11 lipca. Kubański astrolog podkreślił, że w tych dniach jedni przeżyją okresy bogactwa i dobrobytu, inni muszą zachować spokój, a są tacy, którzy muszą opiekować się ukrytymi wrogami.

Mhoni Vidente wyjaśnia oczekiwania i wyzwania stojące przed każdym znakiem. Źródło: (Google)

Podpisz się przywieszką, którą teraz przynosisz

Baran: Ze względu na kartę „Gwiazdy” w Tarocie, to Znak zodiaku Będziesz musiał podjąć ważne decyzje, które będziesz musiał odpuścić i odłożyć na bok wszystko, co nie przynosi ci korzyści, aby móc iść dalej. Gospodarka i profesjonalne projekty uśmiechają się do Ciebie.

Byk: Na froncie miłosnym wszystko będzie na twoją korzyść aż do zakończenia cykli. Dzięki karcie Koło Fortuny te dni będą dniami sukcesu i dobrobytu. Nadszedł czas, aby zaufać swoim zaletom i wszystkiemu, co dotychczas osiągnąłeś, aby osiągnąć więcej.

Według astrologa Byk będzie cieszyć się sukcesem i dobrobytem. Źródło: (Pinterest)

Bliźnięta: Obecnie to znak zodiaku Uderzyło go przesłanie „umiaru”, które było niczym innym jak zaproszeniem do kontemplacji. Bliźnięta powinny skupić się na sobie i tym, co sprawia im radość i spokój. Będą musieli stawić czoła wiatrowi zmian w miejscu pracy.

Rak: To znak zodiaku Jesteś zaproszony do zmiany, wyjścia ze swojej strefy komfortu i pozbycia się lęków. „As Pentakli” w Tarocie oznacza, że ​​nadszedł czas na osiągnięcie bogactwa i powodzenia w pieniądzach.

Lew: Ten znak zodiaku Będziesz miał bardzo aktywny tydzień na poziomie miłosnym, ale dzięki karcie „Szatan” musisz także zachować dyscyplinę w innych obszarach swojego życia. Co mówi o ukrytych wrogach, którzy mogą być obecni w każdym obszarze twojego życia, nawet w twojej rodzinie. Lepiej być ostrożnym i bardzo zaangażowanym.

Panna: Te dni są dobre dla osób urodzonych pod tym znakiem. Karta „Mag” będzie Ci sprzyjać w inwestycjach. Czas zaufać, że wszystko, czego pragniesz, zostanie osiągnięte.

READ  Andrea Mesa: Dlaczego Miss Universe odrzuciła propozycję prowadzenia Venga la Alegría | celebrytka | Meksyk | nnda nnlt | Sława

Waga: Korzystna w miłości, a także na polu dobrobytu. Karta „Świat” jest obecnie obecna, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby ponownie połączyć się z jej istotą, aby doświadczyć całej jej mocy, pokonując lęki i niepewność.

Skorpion: Według Mahoneya Vediente Scorpio będzie miał dobre dni dzięki karcie Rydwan. Nadszedł czas, aby ponownie nawiązać kontakt z relacjami i możliwościami kariery. Jeśli skupisz się na tym, będziesz bliżej swoich marzeń.

Scorpio będzie w stanie osiągnąć wszystko, co sobie zamierzy. Źródło: (Pinterest)

Strzelec: Wezwanie do przemyślenia tego znaku. Musisz być bardziej realistyczny i obiektywny, a otrzymasz kartę „Osądu”, która jest niczym więcej jak tylko centrum i skupieniem. Powinieneś wybierać lepsze firmy i zachęcać do inwestowania, ponieważ jesteś bardzo blisko dobrobytu.

Koziorożec: Masz szansę na zmianę, szczególnie na poziomie mieszkaniowym. Czas ruszyć dalej i wybrać nowe kierunki. Karta „Głupiec” jest obecna i zachęca cię do spojrzenia w przyszłość i skierowania w nią swojej energii.

Wodnik: Czas się ustatkować, co oznacza stanie się mądrzejszym i bardziej dojrzałym. Karta „As Pucharów” zaprasza Cię do założenia rodziny na poziomie osobistym i zawodowym, ścieżki są przed tobą jasne i masz wszystko, co sprzyja, aby awansować.

Ryby: Karta „Cesarz” otwiera przed tobą drogę w miejscu pracy, w którym możesz zabłysnąć jako lider. Miłość uśmiecha się do ciebie w tym tygodniu, ale musisz wiedzieć, kim się otaczasz i trzymać się z daleka od tych, którzy tak naprawdę nie biorą cię pod uwagę.