11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Podpis Carlosa Salcedo w Brazylii osłabł z powodu kontrowersji

Palmeiras i Flamengo wysłały swoją ofertę, ale negocjacje zostały wstrzymane i mogą się rozpaść.

Wideo: Podpisanie Carlosa Salcedo w Brazylii jest zagrożone z powodu sporu w negocjacjach

do: Alvaro Cruz Santibáñez

Dodaj nas do swojego ekranu głównego, aby łatwiej i szybciej nas odwiedzać

Piłkarz tygrysy 2 stycznia 2022 r. podpisał referencje do brazylijskiej firmy na oferty kontynuowania kariery za granicą. Dan Kosic jest odpowiedzialny za reprezentowanie tych firm i przedstawianie im gracza palmy Flaming.

TUDN Mam dostęp do dokumentów podpisanych przez Carlos Salcedo. Zawiera wyłączne upoważnienie dla firm marketingowych do otrzymywania propozycji przeniesienia i pracy kontraktowej.

Zauważyli, że problem pojawił się, gdy agent Salcedo zdecydował się pójść sam w negocjacjach i zignorował umowę podpisaną przez Carlosa, co skłoniło Palmeiras do wycofania oferty przejęcia. Dokument upoważnienia wygasa 31 stycznia, ostatniego dnia przelewów zimowych.

Czekają też na Ciebie flaming Podjął tę samą decyzję i zrezygnował z walki dla Carlosa Salcedo. Perspektywa może ulec zmianie, jeśli firma licencjonowana przez Salcedo i jej przedstawiciel zgodzą się na wspólną współpracę, podają źródła.

Podobnie zauważyli, że Carlos Salcedo zlecił innej firmie w grudniu, aby zaoferowała ją na Porto s Benfica. To będą kluczowe dni, aby poznać przyszłość Carlosa Salcedo i dowiedzieć się, czy został w Tigres, czy też był w stanie znaleźć inne perspektywy za granicą.

Wideo: Zalotnicy wychodzą na Salcedo w Europie i Ameryce Południowej

READ  Paris Saint-Germain vs Real Madryt: Paris Saint-Germain vs Real Madryt; Na żywo, minuta po minucie, pierwszy etap fazy pucharowej Ligi Mistrzów