30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pociąg przecina ciężarówkę na pół z luksusowymi samochodami

Wypadki kolejowe są często tragiczne i traumatyczne i nie jest to wyjątkiem. Z tej okazji a jasny pociąg liniowy W Lantanie na Florydzie zderzyłem się czołowo z armatą Ciężarówka przewożąca luksusowe samochody.

Na szczęście w wypadku nikt nie został ranny, ale koszty szkód dla firmy ubezpieczeniowej na pewno byłyby dość wysokie, ponieważ kilka samochodów zakończyło się całkowitą stratą.

Do wypadku doszło kilka dni temu na skrzyżowaniu ulic West Pine i South Dixie w Lantana na Florydzie. Według kierowcy ciężarówki, który przewoził samochody, część ładunku utknęła wzdłuż platformy.

Bez względu na to, jak bardzo próbował go odblokować, nie udało mu się, więc przygotuj się na najgorsze i postaraj się ostrzec maszynistę kilka kilometrów wcześniej. Jednak Bright Line poruszała się z dużą prędkością i nie zatrzymała się przed uderzeniem.

Nagranie nagrane przez mieszkańca pokazuje siłę, z jaką pociąg zderzył się z ciężarówką, powodując jej upadek Audi S5 Cabrio wysadzi w powietrze. Wśród innych uszkodzonych aut można zobaczyć plik Range Rover Velar SV Specjalna edycja CV i Porsche Cayenne.

Na szczęście uderzenie nie uszkodziło BMW X5 o kilka metrów. Biorąc pod uwagę prędkość zderzenia, pociąg doznał również uszkodzenia pierwszego wagonu, niszcząc przednią i przednią szybę maszynisty.

Według mieszkańców tego obszaru nie jest to pierwszy taki incydent. Kolizje między pociągami i pojazdami w tym samym punkcie są powszechne. Ostatnio podobny incydent miał miejsce między Brightline i Honda Civic.

READ  Korea Północna wystrzeliwuje niezidentyfikowany pocisk