24 kwietnia, 2024

Pocho Guzmán wysyła wiadomość po zwycięstwie Ameryki nad Chivas

On Narodowy klasyk To był kubeł zimnej wody Chivas. w ostatnim pojedynku Dzień 12 przyłączać koniec 2023 r On święte stadow jego domu Stadion Akronpokonany wcześniej Amerykaich arcy-rywal, który nie miał „litości” i zmiażdżył ich wynikiem 2-4.

Przed meczem, w tygodniu organizowanym przez rojiblancos, w przeciwieństwie do wszystkiego, mecz „zagrzał się” po słowach Wiktor Guzmankapitan Guadalajary, który jeszcze po porażce z Puebla powiedział: „Będziemy szukać kogoś, kto za to zapłaci”.

Podsumowanie: Guadalajara 2-4 USA | Dzień 12, zamknięcie 2023 r. | Liga BBVA MX

Możesz być zainteresowany: Meksykańscy piłkarze, którzy mogą zejść do Europy

Victor Guzman został znokautowany w National Classic

45 minut później święte stado Wszedł do szatni 0:3 dzięki dubletowi z ’mała głowaRodriguez I kolejny z Leo Suareza; w drugiej połowie Orły Zwolnili, choć był królem strzelców turnieju, Henryk MarcinZdobyłem czwartego gola. przez Chivas własny cel Emilio Lara Wprowadził ich do gry i tyle Sergio Flores Spraw, aby tablica była bardziej słodka.

Pod koniec meczu, po tym, jak nie był w stanie nic zrobić podczas meczu, wstaje „Poczo” Guzmana Został wyrzucony z meczu. Na nagraniu widać, że coś było w dialogu z arbiterem, który po kilku namowach zdecydował się na czerwoną kartkę.

Możesz być zainteresowany: Tecateto Corona zostanie w Sevilli bez trenera

Przesłanie Victora Guzmana po klęsce z Ameryką

Po wspomnianym występie, który był mocno kwestionowany przez fanów Chivaskapitan święte stado Odpowiedział fanowi, że wspiera go po bolesnej porażce z nim Ameryka.

„Tak jak wczoraj nie byłeś dobry, dzisiaj nie ma wielu, którzy nazywają cię dobrym lub nazywają cię ciałem. Zawsze stanowczy w towarzystwie. Cele czy nie. Cele cielesne. Kochany i szanowany. I że Ameryka zjada jego matkę” – fan powiedział. — odpowiedział Guzman: „Tak jak ten brat, zwykle zdarza się, że przegrywamy jedną z najboleśniejszych bitew Nie przegraliśmy wojny„.

READ  Kid Quill otrzymuje przydomek od fana Chivas zainspirowany filmem „Amarte Duele” (wideo) – Fox Sports