24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pocho Guzmán i Chofis, „Szczotkowany” przez Cocca Gaming System – David Medrano

System

W taktycznej bezczynności Diego Martína Coca ofensywni pomocnicy nie mają znaczenia. Zarówno w Atlasie, jak i Tigres grał sternika z dwoma przeciwnikami (Rocha i Zaldivar), (Carioca i Pizarro), a kiedy stawia mieszany środek, zwykle robi to na zewnątrz (Jairo Torres), (Luis Quinones). W Atlasie sprowadzili Maroniego, ofensywnego pomocnika i nie wyszło.

Pocho Guzmán i Chofis López to ofensywni pomocnicy i prawdopodobnie dlatego nie są brani pod uwagę przy pierwszym kontakcie. El Pocho gra Chivasa w środku po lewej stronie, na której wezwani zostali Chávez, Gutierrez i Ponchito.

obsługuje

Wskazówki od America, Rayados, Cruz Azul i Chivas dały graczom zielone światło, aby skupić się na niedzielę i poniedziałek w CAR. Jaime Urdiales wyjaśnił im, że będzie to jedyna okazja, aby Diego Coca był ich pierwszym kontaktem, aby się poznać.

Piłkarze będą się zgłaszać w niedzielne popołudnia, a w poniedziałki po treningu będą wolni. W przypadku tych z Tigres i Pachuca nie będą się zgłaszać, bo są aktywni w Concachampions, jak Atlas i Leon, którzy nie wystawiają wybranych drużyn.

skomplikowane

Wyjazd do Surinamu działa na rzecz Dyrekcji Kadry Narodowej. Po pierwsze, nie mogli znaleźć samolotu, który zabrałby ich na lot czarterowy, a te, które istnieją, miały co najmniej 2 przystanki i maksymalnie 50 pasażerów. W końcu udało im się zdobyć taki, który wyleci ich z AIFA na dzień przed meczem i będą czekać na ich powrót po zakończeniu gry.

Rozważa się możliwość bezpośredniego lotu dwóch lub trzech Europejczyków z Holandii do Surinamu, aby nie zatrzymywać się w Meksyku. To komplikacja lotu sprawiła, że ​​Diego Coca nie zabrał wszystkich, którzy zostali wezwani, ponieważ Surinam ma również strefę czasową trzy godziny do przodu w stosunku do czasu środkowo-meksykańskiego.

Możesz być także zainteresowany: Alejandro Zendegas odrzucił EL TRI i mimo rozmów z Diego COCCA zdecydował się grać dla Stanów Zjednoczonych