27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pobierz nową darmową grę już dziś ze sklepu Epic Games Store

Jest czwartek i czas przyjrzeć się kolejnej darmowej grze, którą możemy pobrać już dziś Sklep z grami epickimi. Ta nowa gra będzie dostępna Od dziś o 17:00 A przez tydzień (do następnego czwartku 14 października) będziemy mogli go pobrać całkowicie za darmo.

co tydzień Sklep z grami epickimi Rozdawanie przynajmniej jednej gry, chociaż czasami trafialiśmy na dwie darmowe gry tygodniowo. Czasami są ogłaszane z wyprzedzeniem, ale innym razem dodają je bez ostrzeżenia, dlatego zalecamy zwracanie uwagi na Xbox Generation, aby nie przegapić żadnego z nich. Korzystamy z okazji, aby przypomnieć, że do godziny 17:00 możesz pobrać darmową grę na bieżący tydzień i nadal masz godziny na dodanie jej do swojej biblioteki, możesz to zrobić już teraz przez następny link.

Nowa darmowa gra już dziś z Epic Games Store

ZBUDUJ WŁASNE IMPERIUM PC — Zacznij od prostej diagnostyki i napraw, a zakończ tworzeniem projektów, których pozazdrościłby każdy entuzjasta komputerów. Z ciągle rozwijającym się rynkiem wypełnionym rzeczywistymi komponentami, możesz wreszcie przestać wyobrażać sobie komputer swoich marzeń i zacząć go budować i testować w 3DMark.

READ  Pobierz nową grę i epicki pakiet już dziś za darmo ze sklepu Epic Games Store