4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pobierz bezpłatnie OpenAI ChatGPT: Jak zainstalować sztuczną inteligencję w języku hiszpańskim w języku hiszpańskim |  Podłączenie ChatGPT 3 i sztuczki do wykorzystania |  Kiedy wyjdzie ChatGPT 4 |  MX |  USA |  USA |  Wskazówki |  używa

Pobierz bezpłatnie OpenAI ChatGPT: Jak zainstalować sztuczną inteligencję w języku hiszpańskim w języku hiszpańskim | Podłączenie ChatGPT 3 i sztuczki do wykorzystania | Kiedy wyjdzie ChatGPT 4 | MX | USA | USA | Wskazówki | używa

Technologia rozwija się skokowo, dlatego tysiące użytkowników już ją zna i prowadzi sztuczna inteligencja I wszystkie jego zalety do rozwiązywania prostych codziennych problemów, a także do tego, abyś mógł go używać w pracy lub nauce. Do tej pory najbardziej znanym jest czatsztuczna inteligencja zasilana przez OpenAI i działa od 2022 roku.

W tej chwili ma trzecią wersję, „ChatGPT 3”, ale wkrótce zostanie wydana czwarta wersja, która zapowiada się na najpotężniejszą ze wszystkich na świecie. Dowiedz się, jak możesz go pobrać, kiedy pojawi się następna wersja i więcej szczegółów.

Co to jest OpenAI ChatGPT?

Sztuczna inteligencja staje się coraz bardziej popularna. ChatGPT to system oparty na modelu języka sztucznej inteligencji opracowanym przez OpenAI. W tej chwili ten chatbot ma 175 milionów parametrów, przetwarzając dużą liczbę tekstów, co pozwala mu odpowiedzieć na każde pytanie dowolnego użytkownika, zapewniając najlepsze odpowiedzi, jakie ma przy sobie po ostatniej aktualizacji w 2021 roku.

Należy również zauważyć, że AI jest szkolona na podstawie tekstów, a ChatGPT zawiera ponad 45 terabajtów informacji z wszelkiego rodzaju tekstami, książkami itp. Ma unikalny algorytm na świecie i potrafi dobrze rozmawiać z każdym.

Kiedy zostanie wydany ChatGPT 4 i jakie przyniesie ulepszenia?

ChatGPT 4 zapowiada się na najlepszą sztuczną inteligencję, jaką kiedykolwiek stworzono, i będzie odnowioną wersją 3.5, którą niedawno wydał OpenAI. Jedną z największych zmian będzie rozmiar wyświetlacza. Nowa wersja będzie miała do 500 razy większą pojemność pod względem testów porównawczych uczenia maszynowego, dzięki czemu będzie potężniejsza niż chatbot Bing. Dzięki temu dokładniejsze odpowiedzi będą generowane znacznie szybciej, rozwiązując w ten sposób jedną z wad wprowadzonych przez ChatGPT 3, czyli niedokładne odpowiedzi na niektóre tematy.

Ponadto będzie miał nowsze odpowiedzi, poprawiając błędy, które rozprzestrzeniły się w sieciach społecznościowych, na przykład gdy zapytano o „najnowszy iPhone”, a odpowiedź to 13, podczas gdy mamy już 14. wersję tego urządzenia.

READ  – To nas najbardziej przestraszyło. Reżyser Baldur's Gate 3 bał się wypuścić grę z dużą ilością błędów i uzyskać niskie oceny - Baldur's Gate 3

Jak jest używany ChatGPT w języku hiszpańskim?

Za pierwszym razem, jak już wspomniano, musisz utworzyć oficjalne konto na stronie OpenAI, całkowicie bezpłatnie. Później i już na czacie możesz zadawać mu wszelkiego rodzaju pytania. Pamiętaj, że dostępna jest wersja angielska, ale możesz też zadawać pytania po hiszpańsku lub w języku, w którym mówisz najlepiej. Tutaj możesz rozwiązać wszelkie wątpliwości, a ChatGPT 3 zapewni najlepsze pomysły, rozwiązania, prośby lub cokolwiek, co chcesz uzyskać jako informacje.

Sztuczki, aby lepiej wykorzystać sztuczną inteligencję

Większość osób korzystających z ChatGPT używa go nieprawidłowo. To, co zalecają eksperci, to nie tylko pytanie, na przykład „Poleć mi 5 najlepszych pomysłów na rozwój Twojej firmy”. Wręcz przeciwnie, powinieneś mu powiedzieć „Zachowuj się tak, jakbyś był właścicielem firmy i wygeneruj 5 pomysłów do promowania w sieciach społecznościowych”. To mała wskazówka, która pomoże Ci w pełni wykorzystać tę aplikację.

Może Cię to zainteresować