2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po uwięzieniu za morderstwo i porażkę w telewizji Azteca, „demaskują” byłego prezentera Televisy

Meksyk. – Kierowca Dzisiejszy program A syn zmarłego Paco StanleyI Paweł Stanleyujawnione w serialu epicki z Adila Micaha Coś, co przed tobą ukrywałem zabił swojego ojca O kontrowersyjnym prezenterze Mario Bezares.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Jak pamiętacie, Bezares, który swoją karierę zaczynał w: Telewiza, poszedłem do Azteca TV Stało się Półtora roku więzień Oskarżony o zabicie Baku po tym, jak zyskał sławę razem z nim w hitowym programie Bacatelas!, gdzie wynalazł „galenazzo”.

Opuść Bezaris Telewizja San Angel Iść do Azteca TV Z powodu rzekomych sporów z firmą i Stanleyem trafiła na nagłówki serialu jeden po drugim w 1999.

W tym samym roku kierowca był aresztowany i uwięziony Za bycie podejrzanym o zamordowanie Stanleya, który został zastrzelony w swojej ciężarówce, gdy opuszczał restaurację CDMX, do której udał się z Besarisem po zakończeniu programu.

Kierowca spędził półtora roku w więzieniu, ale w 2001 roku został zwolniony po zwolnieniu uniewinniony ze wszystkich zarzutów I dowodzi swojej niewinności.

  • Paul Stanley ujawnia straszna pogarda Co mu zrobił Bezaris?

Na pokazie Adeli Micha z producentem nuta lasu I George Van Rankin „Osioł”, z kim pracujesz utrata osądu (O Las Estrellas) aktor ujawnił również coś, co zrobił Besaris Pogrzeb ojca Co sprawiło, że wypadłem z jego łaski.

Najpierw Adela zapytała Paula o jego początki i o to, czy bycie zawsze spokrewnionym z ojcem jest trudne lub korzystne.

Tak, ale jeszcze mniej. Na początku nie służyła mi (służyła mi) ze względu na okoliczności, w których wszystko działo się tak gwałtownie, a inni jak firmy, nikt nie chciał nic o nas wiedzieć”.

Później przyznał, że wśród ludzi, którzy mieszkali z jego ojcem, z niektórymi dobrze się dogadywał. Następnie Adela pyta go wprost, czy ma związek z Besarisem i czy jest jego przyjacielem, co ujawnia mu okropny Paweł. zły ruch Co zrobił, gdy był nastolatkiem.

nie nie nie. Nie mam do niego pretensji, bo prawda jest taka, że ​​nigdy nic nie wiedziałem, a my nic nie wiemy… Po prostu zostawiło mi to w ustach niesmak, bo miałem inny pomysł, a po piętach mojemu szefowi powiedział do mnie: „Wszystko, czego potrzebujesz” i Dał mi fałszywy telefon Nigdy o nim nie słyszałem. Stamtąd miałem 13 i 14 lat… Dał mi kolejny numer telefonu.”

Kierowca Dziś Wyjaśnił, że w tamtym czasie chciał, żebym go wysłuchał, ponieważ nie miał tak dobrych relacji ze swoimi przyrodnimi braćmi, jak teraz.

Sieć w tym czasie oznaczyła go i wszystko, bo nie miał nic wspólnego z moimi braćmi. W tej chwili dobrze się z nimi dogaduję i wszystko jest bardzo fajne, więc to rzeczy, których nie można wyrzucić z głowy” – powiedział Paul.

Micah pyta go później, czy sądzi, że mógł mieć coś wspólnego z morderstwem.

Nie wiem, bo tak naprawdę nie ma twardych dowodów… nie mogę powiedzieć – powiedział, dodając, że było wiele rzeczy, o których mówiono, że „wyglądają dziwnie”, ale nie było dowodów na potwierdzenie czegokolwiek .

Wreszcie Paweł powiedział, co go niepokoi… Seria Co chcesz zrobić Besaris i Paula Durant (która w tym czasie była też oskarżona o morderstwo i przez pewien czas więziona), bo tak właśnie uważa Chcą skorzystać z wizerunku Baku.

To, co mnie teraz denerwuje, i nie tylko mnie, ale także moich braci, to to, że chcą zarobić na wizerunku mojego ojca, że ​​chcą zrobić serial, którym są Mario i Paula. „Biorą i biorą”.

  • Bezares zostanie Zbanowany z Televisa?
READ  Legendarna grupa ABBA powraca na scenę po 39-letniej przerwie

Jak pamięta, Bezaris wrócił do telewizji Azteca po wyjściu z więzienia, ale jego show Maito przybył Nie udało się, więc w końcu poszedł do Monterrey, Nuevo Leon Od 14 lat jest na antenie z programem skończ to, zatrudnienie Multimedia.

Ta transmisja została odwołana w środku pandemii, więc w tym roku wraca do Ajusco z wieczór Z Alex Servent I zygzak ZelmaJednak to też ponieść porażkę A dyrektorzy usunęli go z powietrza.

Kilka miesięcy temu Bezaris wrócił po tym do Televisy 20 lat „banu” i zniknięcia z kanałuPojawić się w serialu komediowym Izrael GitowiczI Więcej dzisiaj. Od tego czasu Bezares nie pojawił się w telewizji.

Czy teraz znowu można powstrzymać Bizaris przez te oświadczenia z St.Angel TV?

Nie wiadomo, ale pewne jest to, że Paul będzie jednym z ulubieńców firmy, występując w kilku programach naraz na kanale, więc tylko czas pokaże.

Źródło: kanał Saga Team na YouTube i dzielnica komediowa