29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po utracie wyłączności Marco Antonio Regel „ujawnia” telewizję w telewizji „Azteca”?

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Po zdobyciu sławy w Telewiza Przez dziesięciolecia w popularnych teleturniejach rzekome odrzucenie Azteca TV i poddaj się Telemundo, Kierowca Marco Antonio Regel Pojawia się ponownie w konkursie po nieobecności w telewizji.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Chodzi o to, że poranek zawodów świętuje na antenie jego urodziny i wybrali go na swojego ojca chrzestnego. Przyszedł do mnie chodź radość? Numerem słynnego nadawcy był ojciec chrzestny Sabah Obraz telewizyjny wschodzące słońce Po ukończeniu 5 lat programów.

Z Taliną Fernandez prezentującą Marco Antonio Regela na Forum, Paulina Mercado powiedziała, że ​​rodzina, uroczystość tak ważna jak ta, której obecnie doświadczamy, zasługuje na obecność bardzo ważnej osoby.

prezenter buźki z Tijuana Przyniósł ogromny tort z porannym mottem i wszyscy przywitali go brawami: „Tak, wygodnie przyjechać, witaj Marco Antonio Regela” – powiedzieli.

Po przyjeździe Rigel powiedział, że jest bardzo szczęśliwy, że jest w Meksyku z obsadą, która dołączyła do niego w poniedziałek Juan Soler: „W tej produkcji mam bardzo dobrych przyjaciół, za każdym razem, kiedy przychodzę, mówię im, że jest fajna atmosfera i gratuluję wszystkiego, co zrobili.”

Prezentowane przez prezentera mocne wyznania Rano opowiada o tym, jak jego najgorsze chwile zamieniły się w najlepsze.

Najgorszy stał się najlepszym. Powodem jest to, że widziałem, jak moja rozwiedziona matka trójki dzieci była ostro dyskryminowana w Meksyku w 1970 roku. Widok jej cierpienia bardzo mnie zranił jako dziecko. To stało się moją motywacją, by iść naprzód. Pośród smutku, który tam znalazłem, jednocześnie było moim błogosławieństwem”.

Kierowca, który spędził ponad 20 lat w Televisie stracił swoją wyjątkowość W 2017 roku mówiono, że odmówiono mu dostępu podczas próby uzyskania dostępu Azteca TV prowadzić akademia.

READ  Umiera zapaśniczka Daphne Unger. Ujawniają szczegóły śmierci

Kierowca był starterem udanych programów telewizyjnych gwiazdy Jak? Znajdź odpowiednią cenę, teletonie, moim marzeniem jest taniec i powiedziałem 100 meksykańskichKrążyły jednak pogłoski, że Regil nie znalazł nowych możliwości w Ajusco, więc udał się do Telemundo.

W 2019 r. wyszedł poranek Nowy dzień Aby śledzić inne projekty. za śmierć jego matkiRigel wyjaśnił, że jego odejście z programu było spowodowane jego chęcią dalszego rozwoju jako mówca motywacyjny. Teraz ma udany podcast.

To wystarczyło meksykańskiemu nadawcy Televisa „Odsłoń maskę” Pamiętając, że od tego czasu rozpoczął ten projekt w: Telewizja San Angel nie dała mu szansy Aby zrobić taki program w telewizji.

Ludzie nie wiedzieli, czym jest podcast. Zacząłem, ponieważ prowadziłem konkursy i nie mogłem rozmawiać o rzeczach, o których chciałem porozmawiać, i wtedy zasugerowałem Televisie: „Zróbmy talk show”. I wszyscy mówili mi, że to fajna podróż, ale ponieważ nigdy się nie spotkali, zacząłem robić podcasty jako konieczność nawiązania kontaktu”.

Źródło: kanał Imagen Entertainment na YouTube