19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po sprzedaniu jedzenia na przeżycie i bez pracy w Televisie, zapłakana aktorka prosi o pomoc

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – aktorka Violetta Isviel, który kilka tygodni temu ogłosił, że się zmienił Telewiza Aby przeprowadzić program w MultimedialneI płacz w powietrzu I Błagałem o pomoc Dla specjalisty był na forum.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Słynny przeciwnik serii Mieć odwagę śnić, który zaszokował wszystkich podczas epidemii, otwierając miejsce, w którym Sprzedaż hamburgerów i flag Aby wygenerować dochód przed brak pracy po twojej stracie elitaryzm w 2016 roku.

Jak wspomniano, były członek spadam ze śmiechu, wspomniał kilka lat temu, że nie chce iść do Azteca TV Aby poprosić o pracę z lojalności wobec stacji telewizyjnej San ngel, udał się do Multimedialne I pierwszy program z Myra Rojas I Jimena Ferez.

Po 28 latach w Televisa zadebiutowała jako prezenterka na Mama mówiI właśnie tam charyzmatyczna aktorka zaprezentowała m.in Smutna i odważna spowiedź Wykorzystaj fakt, że Seksuolog Irene Moreno.

Aktorka wybuchnęła niekontrolowanym płaczem, dzieląc się trudnym momentem, przez który przechodzi w środku filmu Leczenie niepłodności który przeszedł powrót do zostać matką z jej mężem.

36-letnia piękna aktorka ujawniła to hormony To spowodowało, że doświadczyła wielu uczuć, co doprowadziło do serii niepewności wobec niej fizyczny.

Zalała się łzami, ujawniając, że spustoszenia po tej operacji były w niej tak silne, że nie była w stanie nawet zobaczyć siebie w lustrze, więc błagała specjalistę o pomoc.

Kosztuje mnie to dużo pracy, nie wiesz ile. Hormony doprowadzają mnie do szału, nic nie rozumiem. Patrzę w lustro i nie widzę siebie w lustrze mówiącego „Jesteś tą kobietą i ona widzi wszystko, do czego podróżowałam”. możesz mi pomóc? ”

Seksuolog natychmiast ją uściskał i zaczął ją pocieszać swoimi słowami, a Mayra Rojas również przyszła, by ją wesprzeć. Specjalista od razu pochwalił odwagę aktorki, gdy odważyła się temu przeciwstawić i otwarcie mówić na tak osobisty temat.

Jak dobrze jest stawić temu czoła! I niekoniecznie polega na nich, ponieważ twój mąż ślini się, widzi cię tak, jak my wszyscy, piękna, cenna; Ale oczywiście przechodziłeś z dekady na dekadę, spójrz na ogólny aspekt bycia małą dziewczynką, małą dziewczynką, małą dziewczynką, to znaczy kupiłeś sobie ideę bycia zawsze młodym.

„Chociaż jesteś znacznie młodszy ode mnie, Dorosłeś, zmieniłeś się, Twoje ciało się zmieniłoOkoliczności się zmieniają i daje ci pracę, aby zobaczyć siebie w tej nowej fazie życia. Ale osiągniesz to, ponieważ jesteś bardzo inteligentną kobietą, która zmienia się w dojrzałą kobietę, którą się stałeś.”

READ  Tak wygląda Sarah, mało znana córka Tommy'ego Mottoli, który zmienił Thalię w babcię | Zdjęcie

Seksuolog próbował ją uspokoić, wyjaśniając, że jej sytuacja jest „całkowicie normalna”, zwłaszcza ze względu na intensywną terapię, którą przeszła.

Ale odniesiesz sukces. Seksuolog doszedł do wniosku, że ciąża prowadzi do wzrostu hormonów ciążowych, więc wszystkie te procesy szaleją również podczas zapłodnienia.”

Źródło: kanał Multimediaos na YouTube, Instagramvioletaisfel