2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po śmierci matki Victoria Ruffo potwierdziła, że ​​Eugenio Derbez nie złożył jej kondolencji: „Jaka to mała babcia”

Wiktoria Rufo Nadal odnosi się do śmierci swojej matki, Guadalupe Moreno Herrera, która zmarła 8 marca w wieku 89 lat, i wyjaśnia, że ​​osobą, która nigdy nie składa kondolencji w takich wiadomościach, jest jego były partner. Eugeniusz Derbez.

Komik dał wtedy jasno do zrozumienia, że ​​nie chce rozmawiać bezpośrednio z Ruffo, ponieważ ma z nią skomplikowaną sytuację, jednak zgodnie z tym, co wskazał, wysłał aktorce wiadomość za pośrednictwem swojego syna José Eduardo Derbez. Powiedzieć, jak mu przykro

Okazuje się jednak, że nie potoczyło się tak, jak wyjaśniła Victoria podczas pokazu na czerwonym dywanie setnego spektaklu „La Clase”, w którym gra jej syn.

Przeczytaj także: Fani Belindy są zaskoczeni, gdy dowiadują się, jak ich syn będzie wyglądał z Nodalem, według Amnesty International

„On (Eugenio) nic mi nie powiedział, powiedziałem nawet:„ Co za mała babcia ”, ale hej, jest Bóg, który widzi wszystko” – powiedział w wywiadzie bohater serialu „Corona de lágrimas”. . z mediami.

Kiedy powiedziano mu, że producent i aktor powiedzieli, że nie chce być lekkomyślny w obliczu trudnej sytuacji, przez którą przechodzi rodzina, Ruffo odpowiedział: „Ale jeśli zawsze był lekkomyślny, wciąż jest wiele do posprzątania (między nami ), 30 lat później” – powiedział między śmiechem.

Z charakterystycznym dla artystki poczuciem humoru skomentowała, że ​​chciałaby zostać zaproszona do udziału w kolejnym sezonie reality show „W podróży z Darbee”.

„Si me invitan yo sí voy de viaje with los Derbez”, dijo, mientras que al preguntarle a qué lugar le gustaría ir de travesía con ellos mencionó „a Dubái, vámonos, en la cuarta, quinta, sexta temporada, en la que quieran Idę”.

Zapytana, jak kowal żył w tym czasie, gwiazda telewizyjna odpowiedziała:

„Jedne dni są dobre, inne złe, ale dzięki życiu moja mama zabrała nam tyle czasu, zawsze była z nami, tak blisko, tak dobrze, we wszystkim co dobre.”

Potwierdziła, że ​​jej „matka” była z nią przez cały dzień, każdego dnia, ale dała do zrozumienia, że ​​nie była świadkiem cudownej konfrontacji i wskazała, że ​​jej siostra Gabriela była bliżej matki, ponieważ mieszkali razem.

„Do tej pory nic takiego nie odczułam, bardzo bym się cieszyła z takiego spotkania z mamą”.

Po śmierci Juliana Figueroa Victoria Ruffo skomentowała, że ​​była w kontakcie ze swoją przyjaciółką Maribel Guardią.

„Wysłałem jej wiadomość, w której powiedziałem, że bardzo mi przykro, że tak bardzo ją kocham, że ją kocham, że jest niesamowitą kobietą jako przyjaciółka, jako pracownik, jako matka, jak we wszystkim, a prawda jest taka, że ​​ja Jestem fanem, kocham ją i kocham ją tak bardzo, i proszę bardzo”.

Powiedziała, że ​​byłoby bardzo dobrze, gdyby Guardia wróciła do pracy nad „Lagonellą Gary”, ponieważ uważa, że ​​zajmowanie się czymś, co kocha, jest dobrym katharsis.

„Działanie jest dobre, gdy takie rzeczy się dzieją, ponieważ jest to jeden ze sposobów, aby przejść dalej, a nie zamykać się na ból, ból będzie trwał całe życie, ale praca ci pomoże”.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

mleko