19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po przyznaniu się, że jest gejem i ma chłopaka, sfilmowali aktora Televisy, który będzie jego partnerem

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – 30 sierpnia ekwadorski aktor Roberto Manrique, Mów otwarcie o jego seksualności i przyznaj się do tego wesoły. Wiadomościom towarzyszyło przesłanie miłości własnej i potężne wezwanie do życia w wolności.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Oprócz podjęcia tego ważnego kroku dla jego osobistego dobrego samopoczucia, sercem udanej telenoweli od Telemundo Jak? Niebo bez piersi I Czynsz od męża Zdradził, że od 7 lat był zakochany w „pięknym” mężczyźnie.

Chociaż artysta Telewiza Nie chciał podawać imienia swojej partnerki, podał szczegóły ich związku i skomentował to Kochanek Jest oddany „aktywizmowi” i nie jest osobą publiczną ani nie zamierza nim być.

Potem Roberto wyszedł na kolację o Meksyk Z przyjaciółmi z showbiznesu, Eric HeiserI Fernanda CastilloI Zdjęcie Carmen VillalobosI Esteban CaicedoI Javier GatineI Dziecko Ayala I mężczyzna przyciągnął uwagę zwolenników celebrytów.

I chodzi o to, że w publikacji pojawia się mężczyzna stojący z Roberto i niewiele o nim wiadomo, więc fani aktora zaczęli się zastanawiać, czy to jego partner, ponieważ Manrique udostępnił w tej chwili filmy, ale zdecydowali się nie wymieniać jego.

Jednak to jego dziewczyna Carmen Villalobos dała mu sygnał na przyjęciu. Na profilu mężczyzny w niebieskiej koszuli ma na imię Oliver Raneft, opisuje siebie jako „filantropa i aktywistę”, wywołując spekulacje użytkowników.

Biorąc to pod uwagę, internauci nie wahali się skomentować zdjęć Olivera, pytając go wprost, czy jest słynnym kochankiem, na co nie zaprzeczył i odpowiedział na jedną z wiadomości buzią całującą, która wzrosła jeszcze bardziej. wątpienie.

Źródło: Notatki telewizyjne

READ  Czy Vicente Fernandez jest skorumpowany? Tyle milioner wydał w szpitalu