19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po opuszczeniu telewizji Azteca i walce w „Hoy”, pojawia się ponownie Fernando del Solar i pojawia się.

napisałem w Oferuje ten

Meksyk: Fernando del Solarkto był kierowcą? Azteca TV I TelewizaPo tym, jak cierpiała na delikatne problemy zdrowotne, po raz kolejny udało jej się przyciągnąć uwagę mediów, pojawiając się w nowej sylwetce.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Kilka razy był to były mąż Ingrid Coronado i byłym współpracownikiem w chodź radość On był na krawędzi śmierci Po 2012 roku został zdiagnozowany Rak płuc I stanęła w trudnej walce z chorobą.

Rok temu kierowca, który również był częścią Dziś Powiedział jednak, że nie czuje się zbyt komfortowo pracując nad tym programem, uważa, że ​​jego pozew trafia na nagłówki gazet i przez kilka tygodni przebywał na oddziale intensywnej terapii z problemami układu oddechowego, co trzymało go z dala od świata sztuki.

Na szczęście Fer del Solar wraca do zdrowia i kilka godzin temu wziął udział w wydarzeniu mającym na celu podniesienie świadomości na temat raka i pojawił się przed dziennikarzami w towarzystwie swojej przyszłej żony, Anna Ferrou.

Teraz postanowiliśmy zrobić duży krok i zjednoczyć nasze życie, aby nadal być przyjaciółmi, wspólnikami, towarzyszami, kochankami, przyjaciółmi i wkrótce małżonkami.

Narzeczona Argentyny powiedziała, że ​​planuje świętować ślub w przyszłym roku, ale spodziewała się, że będzie to mała impreza, aby kontynuować opiekę nad Covid-19.

Ze swojej strony aktor, który dzięki dobremu zdrowiu pokazał odnowioną sylwetkę, przyznał, że musiał niedawno odwiedzić lekarza, ale nie z powodu czegoś poważnego, i wyjaśnił, że przeszedł nową operację poprawiającą oddychanie.

Przeszłam operację nosa, bo miałam problemy z oddychaniem, a po wielu zabiegach nie mogłam dobrze oddychać, ale mam ten sam nos, co wcześniej, to nie było estetyczne”.

Źródło: Sale el Sol, Wikipedia, El Sol de México

READ  Są bardzo ambitni i według astrologii są to trzy najbardziej chciwe znaki zodiaku ze wszystkich