2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po 20 godzinach Kirill Todorov został powiązany z przestępstwem defraudacji

Omar Flores Aldana5 maja 2023, 12:38Czytanie: dwie minuty.

Kirill Todorov poszedł do sądu z czterema pudłami dokumentów, za pomocą których zamierzał udowodnić swoją niewinność w defraudacji popełnionej przeciwko niemu.

były prezydent woj Meksykańska Federacja PływackaI Cyryl Todoroww związku z przestępstwem defraudacji, po 20-godzinnej rozprawie, sumę 150 milionów pesos.

bronić Cyryl Todorow Nie udało mu się powstrzymać biura prokuratora generalnego przed powiązaniem byłego prezesa Meksykańskiej Federacji Pływackiej z operacją i przyznano mu sześciomiesięczny okres na uzupełniające dochodzenie.

Na rozprawie to wyszło na jaw Cyryl Todorow Oskarżony o przestępstwo defraudacji, w związku z przekierowaniem 155 milionów 770 tysięcy 327 pesos 61 centów.

Kirill Todorov utrzymywał, od czasu przybycia do sądów znajdujących się w północnym więzieniu, że ma wszelkie dowody, aby upewnić się, że nie przekierowywał ani nie defraudował „pesos z Meksykańskiej Federacji Pływackiej”, chociaż jego obrona nie mogła uniknąć powiązania z przetwarzaniem .

„Tej sytuacji można było uniknąć w zupełnie inny sposób” – powiedział Todorov podczas przesłuchania.

W ramach środków zapobiegawczych zatrzymano osobę, która nie mogła opuścić miasta Meksyk lub stanu Meksyk, oprócz tego, że nie mogła opuścić kraju.

„To było bardzo smutne. Ze strony prokuratury nie było chęci współpracy. To śledztwo zostało przeprowadzone na gigantycznym poziomie kryminalistycznym. Skutki zdrowotne, które udokumentowałem, były godne ubolewania. Wszystko to miało historyczny wpływ na sporty wodne w Meksyku. Proszę nie wiązać mnie z operacją.” , chociaż nie została przyjęta.

W rozprawie uczestniczyli przedstawiciele Conade i Najwyższej Izby Kontroli Federacji, aw imieniu organu regulującego ten sport w Meksyku oświadczono, że Meksykańska Federacja Pływacka nie ma żadnych długów i/lub problemów z FMN.

„Moje sumienie jest więcej niż czyste”: Kirill Todorov

Cyryl TodorowSkomentował, że ma czyste sumienie, mimo że po raz kolejny został powiązany z defraudacją po tym, jak został oskarżony o przekazanie ponad 150 milionów pesos.

READ  Houston Texans QB Deshaun Watson nie stanie przed oskarżeniami w związku z zarzutami o niewłaściwe zachowanie seksualne

„Jesteśmy nadal zaręczeni przez kolejne sześć miesięcy i będziemy gotowi dać z siebie wszystko, czego się od nas wymaga. Mówię to, odkąd tu jestem, nie jestem nic winien, mam więcej niż czyste sumienie, nie nie mam ani grosza do spłaty, nie jestem nikomu nic winien i wyjaśnimy, co robić”.