3 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Plotka: Microsoft wiedział, że Redfall to katastrofa, ale szanuję wolność Arkane i Bethesdy

Katastrofalny start Redfall Weź na cel Xbox i Microsoft, obarczając ich odpowiedzialnością (częściowo) za zły stan, w jakim gra Arkane Austin została wprowadzona na rynek. Faktem jest, że projekt ten poprzedza przejęcie ZeniMaxa i Bethesdy, ale w kontekście kontrowersji pojawiły się informacje, które mogą wyjaśnić wiele rzeczy.

Powiązane wideo: Redfall Jest linoskoczkiem, a 30 klatek na sekundę to najmniejszy z jego problemów

Microsoft i Xbox dowiedziały się o katastrofie Redfall

Jeff Grubb, dziennikarz i insider, mówił o skandalu Redfall I jaki może być powód, dla którego gra miała wyboisty proces tworzenia, który doprowadził do jej debiutu pełnego krytyki, rozczarowania i złości fanów. W związku z tym Grubb zacytował bliskie źródła pracujące w dziale gier wideo Microsoftu, które powiedziały mu to kilka tygodni temu Redfall Zapowiadało się na katastrofę, ale wyglądało to tak: „Powiem, że jakiś miesiąc temu rozmawiałem z kimś i wspomniał mi o tym Redfall To będzie katastrofa. Pomyślałem, że lepiej poczekam i zobaczę, ale teraz zdaję sobie sprawę, że powinienem był zaufać temu źródłu. Wiedziałem, o czym mówił ze strony Microsoftu, więc myślałem, że byli świadomi bardzo złego stanu gry”.

Microsoft i Xbox szanują przecież niezależność wydawców i studiów

Począwszy od pomysłu, że Microsoft i Xbox są świadomi niepewnego stanu RedfallJeff Group zauważył, że decyzją firmy i jej działu gier wideo było honorowanie umowy przejęcia, sugerując, że prowadzą studia i wydawców, którzy tylko kupują, ale nie ingerują w ich działalność w sposób, który można rozumieć jako pozwolenie grze Arkane na zwiń: „Zrozumiały sposób, w jaki to działa W przypadku Microsoftu chodzi o to, że niczego nie zmieniają, po prostu pozwalają studiom robić to, co robią, i prawie się nie angażują. Uwielbiają nimi zarządzać, ale szanują dyrektorzy i dyrektorzy, którzy byli tam wcześniej, aby je kupić”.

READ  WhatsApp | Dlaczego powinieneś usunąć pamięć podręczną | wędrować | Smartfony | Oszustwo 2022 | nd | nnni | gra sportowa

Ze swojej strony Jez Corden, dziennikarz z okna środkowepowołując się na swoje źródła i stwierdził, że Microsoft i Xbox nie mają z tym nic wspólnego Redfall bezpośrednio i potwierdził niezależność Bethesdy i Arcane, stwierdzając, że nie są właściwie postrzegani (chociaż pod względem prawnym i rynkowym) jako członkowie Xbox Game Studios, zrzekając się odpowiedzialności od Matta Bottiego, szefa działu i Phila Spencera, szefa Xbox.

W tym przypadku problem przypisuje się brakowi komunikacji i słabej interakcji między działami, ponieważ Xbox jest bardzo dużą firmą obejmującą platformy gier, wydawców i studia.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO NA POZIOMIE UP.

Wideo: Dwa lata po Xbox Series X | S.

Źródło 1I Źródło 2

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda /kabel / wiadomości Google