20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

PlayStation Showcase 2024 będzie miało okno premierowe i imponującą grę turniejową

PlayStation Showcase 2024 będzie miało okno premierowe i imponującą grę turniejową

Wielkie wydarzenie Sony poświęcone rokowi 2024 może już mieć swoje okno świętowania, a Silent Hill 2 będzie jego wielką grą

Stacja Play Nadal go kształtuje Katalog nowości na rok 2024 Co początkowo wydawało się nieco bezduszne, jeśli chodzi o ekskluzywne gry wideo. Jednak japońska marka będzie już myśleć o sfinalizowaniu kalendarza na pozostałą część roku. Od kilku tygodni krążą plotki, że firma będzie już przygotowywała się do kolejnego lotu Stan gry lub widok PlayStationA teraz ujawnił to znany znawca branży Kiedy mogłoby nastąpić to wielkie wydarzenie?.

W ten sposób – zdaniem dziennikarza Grupa Jeffapodczas móc Czekamy na kolejne wydarzenie dotyczące transmisji strumieniowej Sony. Nie jest jasne, czy będzie to State of Play, czy coroczna prezentacja PlayStationAle biorąc pod uwagę daty, to prawdopodobnie druga opcja. Grubb również nie ujawnił żadnych szczegółów na temat tego wydarzenia związanego z transmisją strumieniową, ale o tym wspomniał Głównym bohaterem będzie Silent Hill 2 Remake.

Wygląda więc na to, że Sony przygotowało się już na swoje największe wydarzenie roku Harmonogram wydań PS5 ukończony w 2024 rokuWielkim świątecznym tytułem mógłby więc być Silent Hill 2. Trzeba jednak będzie sprawdzić, czy Sony zaprezentuje także tytuł nawiązujący do roku 2025.

PS5 Pro będzie kolejną ważną zapowiedzią na rok 2024

Jeśli Sony przedstawi wszystkie swoje najważniejsze wiadomości podczas tego dedykowanego wydarzenia w maju, prawdopodobnie będzie to również scena, na której PS5 Pro raz na zawsze stanie się namacalną rzeczywistością. Nie będzie to pierwszy raz, gdy japońska firma wykorzysta tegoroczne ważne wydarzenie do zaprezentowania swoich nowych urządzeń. Podobnie jak stało się z samym PS5 czy z pierwszymi szczegółami PlayStation Portalu.

READ  Facebook wykrył 400 złośliwych aplikacji, które kradną informacje o użytkownikach

Dlatego w nadchodzących tygodniach będziemy musieli być bardzo uważni, aby poznać wszystkie nowości pojawiające się w środowisku PlayStation. PlayStation Expo 2023 odbyło się 26 majaWszystko wskazuje na to, że właśnie o tym będzie mowa w grupie. Jasne, że w tej chwili tak Wspólny I tak należy to traktować, dopóki samo PlayStation nie wyda oświadczenia w tej sprawie.