23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Play-Asia ujawnia Resident Evil 9 i więcej nowości

Play-Asia ujawnia Resident Evil 9 i więcej nowości

W ciągu ostatnich kilku tygodni słyszeliśmy wiele plotek na temat przyszłości wampir. Teraz zupełnie niespodziewanie Padł rekord pt Resident Evil 9, kod Veronica, Resident Evil 0I Resident Evil 5 W Play Asiajeden z najpopularniejszych obecnie sklepów.

Według Eurogamer firma Play-Asia, być może przez pomyłkę, umieściła na liście kilka gier Resident Evil, które nie były wcześniej dostępne. i o czym warto wspomnieć, Niewiele się składa Resident Evil IX: Powracające Cienienowa odsłona serii. Oto podany opis:

„Ta gra kontynuuje przerażające dziedzictwo dzięki nowej historii, nowym postaciom i powrotowi znanych twarzy. Akcja Revenant Shadows, osadzona w rozległym i przerażającym świecie pełnym nowych zagrożeń i tajemnic, łączy w sobie intensywną akcję, złożone łamigłówki i klimatyczny horror, który fani uwielbiają. .

Zrzut ekranu 2024-05-30 084326

To nie wszystko, bo opis Play-Asia Resident Evil 5 Oznacza to, że zobaczymy remake na dużą skalę, w którym będzie mowa nie tylko o poprawie wizualnej, Ale zmiany w strukturze i rozgrywce. Oto co o nim powiedziano:

„Nowa technologia została opracowana specjalnie na potrzeby gry, a także niesamowite zmiany w rozgrywce i świecie Resident Evil”.

W razie Resident Evil: Kod Veronica, Play-Asia nie podaje wystarczających informacji, aby określić, czy jest to port HD, czy remake. Wreszcie lista Resident Evil Zero Wynika z niego, że projekt ten doczeka się remasteru w jakości HD, choć prawdopodobnie zobaczymy jeszcze coś więcej.

State of Play już za kilka godzin, a Summer Games Festival w drodze, Istnieje możliwość, że przyszłość Resident Evil zostanie ujawniona już dziś. Capcom ze swojej strony milczy w tej sprawie i prawdopodobnie nie będzie komentował. W powiązanych tematach możesz dowiedzieć się więcej o przyszłości tej serii tutaj. Podobnie nowe wydanie Resident Evil 4 To pełen sukces.

AA Blica-Amazon-OK

Dziennik:

Być może jest to tylko jeden ze sposobów, w jaki Play-Asia zabezpiecza przyszłe rejestracje, przynajmniej na wszelki wypadek Resident Evil 5, Zero I Kod Weronia. z Resident Evil 9 Dostępny jest nawet podtytuł wskazujący, że zawierają one odrębne informacje.

READ  Czas mija, ale ten telefon wciąż jest najlepszy, jaki mogę polecić

przez: Eurogamer