28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Plan z reklamami ma już datę premiery i według The New York Times Magazine będzie więcej represji wobec tych, którzy dzielą konta.

Plan może pojawić się wraz z reklamami Netflix pod koniec 2022 r.I Raporty New York Times. W notatce kierownictwo firmy poinformowało pracowników, że wprowadzenie Nowy plan z reklamą „możliwe” Jeszcze w tym roku ruch szybszy niż planowano.

W notatce dyrektorzy powiedzieli, że planują uruchomienie w ciągu ostatnich trzech miesięcy tego roku, według dwóch źródeł. New York Times. jest nazywany, Plan Netflix z reklamami i najtańszy pojawi się w ostatnim kwartale 2022 r..

W kwietniu Netflix udostępnił wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2022 r. i ujawnił, że Zaginieni użytkownicy po raz pierwszy od 10 lat. W wyniku tego niekorzystnego wyniku Netflix wkrótce ogłosił Chciałbym uruchomić plan z reklamąmimo że Reed Hastings, współprezes firmy, zawsze wypowiadał się przeciwko tej strategii.

Kiedy nastąpiło objawienie, Hastings odniósł się do tego planu Przybędzie za rok lub dwa.Ale ten nowy raport To, że będzie taki sam, jak w 2022 roku, pokazuje, że Netflix nadepnął na akcelerator do granic możliwości.

Netflix będzie agresywnie walczyć z udostępnianiem kont

Wraz z nowym planem reklamowym Netflix planuje też bardziej agresywne działania przeciwko wspólnym kontom. Według źródeł New York TimesMniej więcej w tym samym czasie, w którym pojawia się plan z reklamami, Netflix wprowadzi nowe środki, aby uniemożliwić użytkownikom mieszkającym w różnych gospodarstwach domowych współdzielenie tego samego konta, chociaż nie określa, jakie działania zostaną podjęte ani w jaki sposób firma to zrobi.

To także kolejna zmiana, którą już widzieliśmy. z nim Zgłoś utraconych użytkownikówfirma to udostępniła Ponad 100 milionów rodzin korzysta z Netflix poprzez wspólne rachunkidlatego wzmocni środki, aby temu zapobiec.

Kilka miesięcy temu Netflix Testy rozpoczęły się w Chile, Kostaryce i Peru Z Dodatkowa opłata umożliwiająca użytkownikom współdzielenie konta Z ludźmi, którzy nie mieszkają w tym samym domu. Nie wiadomo, czy plan ten obejmie inne rynki, ale prawdopodobnie jest to strategia Netflix, która ma na celu zwalczanie współdzielenia kont.

READ  Banxico anota un 'hat-trick' y sube el porcentaje a 4.75% - el Financiero

zdjęcie David Balif w pikseleI Pixabay