1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Płacą ponad 3 tysiące pesos za nie dokończenie jedzenia w bufecie

Zawsze powinieneś być gotowy do wyjścia do bufetu, aby zmieścić jak najwięcej jedzenia I jest tak, że wielu nie udaje się zjeść więcej niż dwóch potraw, więc dostosowują swoje porcje, jednak Ta grupa przyjaciół zapłaciła więcej, niż mogła zjeść.

To właśnie na TikTok pojawił się filmik Ci faceci, którzy byli tak zszokowani tym, co się dzieje, nie mogli dokończyć naczyń Na zamówienie w restauracji z obsługą w formie bufetu. Jak oni się tam dostali?

Według wideo, faceci wyglądają na spłukanych i naprawdę mają dość jedzenia, ponieważ tak jest Poszli do bufetu, żeby spędzić wolny czas i pomyśleli, że zamówienie góry jedzenia będzie zabawne… dopóki nie przyszedł rachunek.

„Cóż, jesteśmy czterema osobami, Zamówiliśmy całe to jedzenie i wszystko, co nam zostało, prawda jest taka, że ​​czekamy na grzywnę Że upadniemy, zobaczmy ile to jest. Więc nicTeraz powiem wam, ile kosztował nas ten żart i nasz niepokójmówi jeden z młodych mężczyzn.

Później obstawiają kilka zakładów, aby dowiedzieć się, ile zapłacą za niedokończenie jedzenia i W końcu dowiadują się, że będą musieli zapłacić skromną sumę 180 euro, czyli równowartość nieco ponad 3500 meksykańskich peso.

sieci wchodzą w interakcję

Zwrócili na to uwagę internauci Nie powinni żartować z jedzeniem i chcieli pobierać więcej pieniędzy Aby żartować z wymienionych tematów, gdzie nie należy tego marnować. Oto co powiedzieli:

  • Złe użytkowanie ma swoją cenę I nawet bym to złożył x zabawnie.
  • Mam nadzieję, że kosztowały cię tysiąc głów Aby dowiedzieć się, ile kosztuje jedzenie.
  • „Na początku myślałem, że tak Wyzwanie modelki„.
  • „Cóż, wydaje mi się, że pobierają za nie opłatę… ponieważ Jedzenie nie jest marnowane w ten sposób.”

KVS

READ  Niesamowita historia o złodzieju, której Stany Zjednoczone mogły poznać po ponad 50 latach poszukiwań