27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pizzeria pozywa klienta, który poprosił o zwrot z napiwkiem

poprzednio Stało się jasne, że wiele osób robi wszystko dla lajków, Komentarze i opinie na portalach społecznościowych. Jednak te działania mogą się źle skończyć. Tak jak to się stało Komuś, kto zrobił ciekawą wskazówkę w restauracji?, najwyraźniej dla lajków i małego zainteresowania. co z tym jest nie tak? będziemy Okazuje się, że po wysłaniu prośby o zwrot, z tego powodu. Teraz czeka go proces sądowy przeciwko niemu. Restauracja go pozwała.

Według międzynarodowych mediów historia zrodziła się w pizzerii w Pensylwania. Za blisko 3 tys. dolarów (ponad 59 967 meksykańskich pesos) fundacja pozywa klienta, który zostawiwszy tę kwotę – o którą teraz pozywa – poprosił o jej zwrot.

„To teraz trochę irytujące. Spowodowało wiele nonsensów i dramatów” – powiedział WNEP Zachary Jacobson, kierownik Alfredo’s Pizza w Scranton.

Podobnie kierownik wyjaśnił, że na początku wierzyli i „myśleli, że ktoś próbuje zrobić coś dobrego”. Jednak zdając sobie sprawę, że wszystko było dla polubień i że również zażądali zwrotu pieniędzy: wszystko się zmieniło.

Ale jak to się stało? To właśnie Eric Smith zostawił kelnerce Marianę Lambert 3000 dolarów w 13-dolarowych banknotach. To jest po zamówieniu talerza stromboli. Jednak gest szlachetnej nagrody nie był szczery, ponieważ przesłał go tylko do mediów społecznościowych o nazwie „Wskazówki dla Jezusa”.

Ponieważ miejscowi pracownicy nie wiedzieli, że to tylko żart, czuli się szczęśliwi i zachwyceni.

„To naprawdę wiele dla mnie znaczyło, ponieważ wszyscy przechodzą przez różne rzeczy. To naprawdę poruszyło moje serce. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Nadal jestem w szoku” – powiedział kelner z napiwkami.

Jednak wszystko się zmieniło, gdy restauracja otrzymała „coś w mailu, że Eric sprzeciwiał się opłacie napiwku”. Chciałem wszystko z powrotem.

„Myśleliśmy, że ktoś próbuje zrobić coś dobrego. A teraz, co po trzech miesiącach? Nawet i nie ma nic” – lamentował Jacobson.

Dlatego pokrzywdzony zdecydował się złożyć pozew, uważając, że nieuzasadnione jest dla niego granie w ten sposób z robotnikami:

„Niestety musieliśmy złożyć pozew za pośrednictwem biura sędziego, ponieważ teraz skończyły nam się pieniądze. Mam nadzieję, że przyzna się do swoich działań i zgłosi się i zapłaci, ponieważ nie powinien tego robić, jeśli taki był efekt końcowy.” ”

grb

READ  Trzęsienie ziemi o sile 6,9 ​​stopnia na Tajwanie wywołało ostrzeżenia o tsunami