18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pizza wolna od pytań konsumenckich z powodu opóźnień w Domino’s

Pizza wolna od pytań konsumenckich z powodu opóźnień w Domino’s

  • Domino’s Pizza rozpoczyna 2022 rok z 802 sklepami działającymi w Meksyku.

  • Sprzedaż netto ALSEA w 2021 roku odnotowała znaczny wzrost o około 39 procent w porównaniu z rokiem poprzednim.

  • Domino’s Pizza osiągnęła najwyższą wartość marki w zeszłym roku.

Jeden z konsumentów zakwestionował ważność jednej z najbardziej znanych polis Pizza z Pizzeri Domino `s Ponieważ zakłada się, że jeśli spóźni się z produktem, dostawa jest bezpłatna, w takim przypadku użytkownik wskazał, że musi czekać ponad godzinę i nadal nie może aktywować tej funkcji, nawet twierdząc, że jest to reklama wprowadzająca w błąd.

Pizza z Pizzeri Domino `s Jest to jedna z najpopularniejszych sieci w Meksyku z udziałem w rynku na poziomie 7,3 proc. Marka powstała w 1960 roku w Stanach Zjednoczonych i jest częścią konglomeratu zgromadzenie Elsie W skład której wchodzą znane marki takie jak: Starbucks, Burger King, Chili’s. F. Chang’s, Włosi, Fabryka sernikówpośród innych.

Grupa Alsea obecna jest również w Ameryce Południowej i Europie. Pomimo trudności spowodowanych restrykcjami związanymi z COVID-19, sprzedaż netto ALSEA w 2021 roku odnotowała znaczący wzrost o około 39 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim.

Według danych Statisty, Pizza z Pizzeri Domino `s Rok 2022 rozpoczął się od 802 sklepów działających w Meksyku, co jest najwyższą liczbą w prezentowanym okresie. W porównaniu ze styczniem ub.r Liczba placówek Domino’s w kraju o około 3 proc.

Również w zeszłym roku sieć pizzerii osiągnęła najwyższą wartość marki od 2015 roku, z przybliżoną wartością 13,9 miliarda dolarów.

Zasady pizzy bez pytań konsumenckich z powodu opóźnień w Domino’s

A konsument Jego imię @vdevine podzielił się swoją frustracją na swoim koncie TikTok, gdzie zgłosił swoją prośbę Pizza z Pizzeri Domino `s Dotarcie zajęło mu około 1 godziny i 15 minut, co wydawało mu się dziwne, ponieważ jego najbliższy oddział znajduje się zaledwie 5 minut od jego domu, był też bardziej zniesmaczony, ponieważ pizza przyjechała zimna, a kiedy poprosił o wyjaśnienie, powiedzieli mu że sytuacja miała miejsce, ponieważ mieli za mało personelu i nie było tylko dwóch dostawców, i wtedy na to narzekałem Świergotmarka odpowiedziała, że ​​nie może wprowadzić polityki bezpłatnej pizzy w przypadku spóźnienia, ponieważ ta opcja nie ma zastosowania, gdy nie ma personelu.

READ  Slim wycofuje się z zakupu Banamexu: Inbursa rezygnuje z działalności

Marka nawet stwierdziła, że ​​z powodu złych doświadczeń z kolejnym zakupem dostanie gratis cannelloni, co zupełnie nie przekonało konsumenta, gdyż zaznaczył, że to nie rozwiązało jego problemu, bo był głodny i poprosił o to. Późno, plus nie sprawili, że bezpłatna pizza była ważna.

@pracownik Gówniana polityka Domino’s Pizza – uwaga, jaką przyciągają, i ich wprowadzające w błąd reklamy są coraz gorsze #Pizza z Pizzeri Domino `s # czas na historię # Wprowadzająca w błąd reklama #żartuję #komedia # TIK Tok # chory ♬ Heavy Metal – Harry Fokey

Obsługa oczywiście dostawa Może się to skomplikować, ponieważ mogą wystąpić nieprzewidziane zdarzenia, które nie są brane pod uwagę, a dostawy mogą się opóźnić.

Czytaj teraz:

Możesz teraz grać w Mario Kart z Belindą, fanką gier wideo

Funko Pop! Będą mieli własną grę wideo

Teenage Mutant Ninja Turtles będzie miało grę wideo inspirowaną God of War