5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piraci i bossowie, drużyny z minionego Super Bowl, żyją w jaskrawym kontraście

Dwie ostatnie drużyny, które spotkają się w NFL Super Bowl, żyją w przeciwnych momentach

Tydzień 7 NFL Oznacza to początek drugiej trzeciej części sezonu.

w tej chwili Bukanie z Tampa Bay I Kansas City ChiefsDrużyny, które grały w przeszłości Super Bowl LV W lutym zeszłego roku napotkali sprzeczne sytuacje.

Zatoka tampa Marsze z rekordem 6-1, z jedną stratą do Los Angeles barany W podróży ze wschodniego wybrzeża na zachodnie.

Ta porażka była właściwie jedyną, jaką poniósł pirat Od 29 listopada 2020 roku. Czyli przegrał tylko jeden z ostatnich 14 meczów.

Zatoka tampa Jak wszystkie drużyny, dotknęła go kontuzje, a to dotknęło drużynę mistrzów głównie na obwodzie boiska.

Tak czy inaczej, skrzynka Udało im się pozostać jedną z najlepszych drużyn w NFL.

Podczas Zatoka tampa Wciąż na dobrej drodze, aby zdobyć podwójne mistrzostwo i głowy Przechodzą przez kryzys, który jest bardziej wyraźny, niż się wydaje.

ten głowy, którzy wydawali się wystarczająco silni, by konkurować w jednej z najbardziej konkurencyjnych dywizji – takiej jak West of the American Conference – dziś zajmują ostatnie miejsce wraz z Denver Broncos, obie z 3-4 logami.

Oprócz przegranego rekordu, oferta mistrza konferencji była bardzo niefortunna.

Jeśli pamiętasz zeszły rok – szczególnie w Energia– Linia obrony i ataku z głowy, który został znacznie zmniejszony przez kontuzje, był argumentem przegranej przeciwko Zatoka tampa.

Cóż, osiem miesięcy później te dwie jednostki wydają się być gorsze.

Obrona jest od najsłabszych. Ogólnie zajmuje 27 miejsce, aw niektórych działach jest drugim najgorszym, na przykład obroną naziemną.

Z obroną, która zdobywa ponad 30 punktów na mecz, Patryk Mahomes Dosłownie musiał nosić sprzęt.

READ  Podsumowanie i najlepsze momenty New York Yankees 3-4 Tampa Bay Rays na MLB 2021 | 10.02.2021

dopóki Najcenniejszy zawodnik 2019 roku Miał wiele błędów, które nie są dla niego wspólne. Mahomes W siedmiu meczach doznał ośmiu przechwytów. W zeszłym roku zagrał sześć w 16 meczach. Rok temu miał zaledwie pięć lat.

Mahomes, był jedynym powodem, aby nadal umieszczać aktualnego mistrza Ameryki w konkursie. Dziś wydaje się, że nawet z nim to za mało.

Niektórzy twierdzą, że skomplikowany harmonogram, który był Kansas Nie miał Zatoka tampa, to prawda. ten głowy Ja doświadczyłem Cleveland Browns, ładowarki Los Angeles, Baltimore Ravens, Buffalo Bills I Tytani z Tennessee.

Zatoka tampa Grał tylko przeciwko dwóm rekordowym zespołom.

Jednak zespół Kansas Ten, którego znaliśmy do zeszłego roku, nie popełni wielu błędów.

dla zespołu Andy Reed Nadal ma mecze, przeciwko którym może grać Green Bay Packersdwa razy Las Vegas Raiders, ładowarki, Cincinnati Bengals I Kowboje w Dallas, więc obraz wygląda skomplikowanie.

Przepowiednie wielu, którzy w to uwierzyli Kansas Osiągnie trzeci rok z rzędu w EnergiaDziś wygląda bardzo nierówno.

Przez konferencję do gry poza sezonem awansuje siedem drużyn. Na zachodzie, ładowarki I Poszukiwacze Wydaje się, że mają większe szanse na awans do play-offów.

11 tygodni po zakończeniu sezonu, Zatoka tampa Nadal jest silnym pretendentem do wygrania swojej ligi i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby osiągnął Konferencyjna gra o mistrzostwo.

O KansasDziś nie ma argumentów, by wyjść poza sezon.