25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piotr Kukolski wyjechał z Polski. Żyj jak niebo

Rodzeństwo przez wiele lat nie mogło się ze sobą porozumieć ze swoim jedynym ojcem, Jarosławem Kukulskim. Nie zmieniła tego nawet przedwczesna śmierć kompozytora w 2010 roku.

Piotr był szalony, chciał ryzykować, wydawać pieniądze i tworzyć muzykę, której Natalia nie lubiła. Nie do końca rozumiał swoją zorganizowaną sztukę i świat rodzinny.

Jednak trzy lata temu coś się zmieniło, gdy odbyła się impreza „cycie a small puff” ku pamięci Anny Jantar i Jarosława Kukolskiego. Natalia zaprosiła tam Piotra i jej dziewczynę Claudię, a następnie poleciła go w kampanii Hot 16 Challenge dedykowanej lekarzom walczącym z wirusem.

Piotr dał jej dobrą muzykę i wzmocnił kontakty; Razem wydali gwiazdę swojego ojca w Opal w zeszłym roku. Jednak bracia znowu mieszkają osobno.

Jak się dowiedzieliśmy, Kukulsky już nie mieszka na wsi. Mieszkał ze swoją dziewczyną w pięknej willi w Hiszpanii.

Aktywnie związany z branżą nieruchomości. Szukasz tanich willi w Hiszpanii i odsprzedajesz je po remoncie. Sam ma tam dwa domy – jeden wynajmuje, mieszka w drugim i zaczyna remontować.

Ale nie byłby automatyczny, gdyby nie używał letniego światła i Porsche Panamera Turbo.

A twoja muzyczna kreatywność? Pigeon obecnie zawiesza swój biznes.

Ciekawostką jest to, że Natalia Gogolska ma mieszkanie w Hiszpanii, około 100 kilometrów od domu brata. Decydujesz się przenieść do nowego miejsca.

READ  Kraje bałtyckie i Polska wprowadziły zakaz wjazdu rosyjskim turystom