4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Piosenkarz „Los Valedores de la Sierra” prawie stracił życie w poważnym wypadku samochodowym: zdjęcia

Kamienie milowePiosenkarka meksykańskiej grupy Valedores Sierra cierpiał Wypadek samochodowy, według informacji opublikowanych przez oficjalne konto muzycy.

Artyści opublikowali wiadomości w mediach społecznościowych, stwierdzając, że są bardzo zaniepokojeni zdrowie Singer miał nieszczęśliwy wypadek 13 września i był w szpitalu Natychmiast, bo na początku był w złym stanie zdrowia.

Drodzy fani, dzielimy się tym Kamienie milowe, wokalistka Los Valedores de la Sierra cierpiała na incydent Dziś świt na Morelos Street w Lyonie. Jego zdrowie jest wrażliwe. Będziemy Cię informować”, napisali na swojej stronie na Instagramie wraz z wieloma Kino De Estrada w szpitalnym łóżku.

Natychmiast Wydawniczy Wypełniony pozdrawiającymi komentarzami i wielu jego fanów wyraziło swoje obawy tłumaczowi. „Bóg będzie w porządku. Błogosławieństwa” – zauważył jeden z wyznawców.

W miarę upływu godzin aktualizowali dane o stanie swojego partnera. „Dobry wieczór, mówimy wam, że nasza droga marckos_estrada jest stabilna. Boże najpierw był marquitos od jakiegoś czasu” – napisali, a towarzyszyli mu Wideo Gdzie pojawia się ofiara mówiąca o swoim stanie.

„A co z przyjaciółmi, porozmawiaj z tobą Kamienie miloweNo to chodźmy, mój ojcze, niech Bóg nas błogosławi, który dał mi szansę na ponowne przeżycie, bardzo dziękuję każdemu z was od rana na oficjalnej stronie Los Valedores” – powiedział… z łóżka, w którym się znajdował. wciąż wracał do zdrowia.

Według dodatkowych oficjalnych informacji Kamienie milowe Jechał szarym Audi A4, które było do góry nogami i było w kiepskim stanie, i natychmiast zwrócił na siebie uwagę ratowników medycznych, którzy przybyli na miejsce zdarzenia.

Los Valedores de la Sierra to oryginalna kolekcja Leon, GuanajuatoSłyną z takich piosenek jak „Tira Keo Gala”, „Go away now”, „Bring me back to my life”, „If I find love” i „Crazy and cheesy”, żeby wymienić tylko kilka.

READ  Hiszpańska królowa Letizia olśniewa swoim olśniewającym pięknem w eleganckiej sukience